Vodafone’un bir başka oyun servisi olan “Beeplay” ile alakalı son günlerde “abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusu Google ve Bing’de en çok aratılan sorgulardan oldu. Bu nedenle “Kullanıcı Yorumları” sitesinde “vodafone beeplay abonelik iptali” ile alakalı bu içeriği hazırladık.

Beeplay, Vodafone’da faturalı ya da faturasız hattı olan kişilerin yüksek kaliteli oyunları “Online” ve “Offline” oynayabilecekleri bir servistir. Abonelere özel haftalık 1GB hediye internet tanımlanmaktadır. Aylık ücreti 109 TL (vergiler dahil) olan bu servis için her hangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman abone olabilir, dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Abone olmak da abonelikten çıkmakta çok kolay. Her iki işlemi de SMS yazarak gerçekleştiriyorsunuz.

  1. Abone olmak için “ABONE BEEPLAY” yazıp “1240” numarasına göndermeniz gerekiyor.
  2. Aboneliği iptal etmek için de “IPTAL BEEPLAY” yazıp “1240” numarasına mesaj göndermeniz gerekiyor.

Her iki durumda da problem yaşıyorsanız 542 müşteri hizmetlerini arayarak problemin giderilmesini talep edebilirsiniz.

Eğer aboneliğinizi iptal etmezseniz, her ay otomatik olarak yenilenecek olup hesabınızdan 109 TL tahsil edilecektir. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra haftalık alacağınız 1 GB internet paketini de artık almayacaksınız.

Vodafone ile alakalı bir “Teşekkür” ya da “Şikayet” yazısı paylaşmak isterseniz “Vodafone Şikayetleri” bağlantısına tıklayarak başlayabilirsiniz.

Newsletter