Zayıflama

Zayıflama Ürünlerinin Yan Etkileri ve Kilo Vermek

Yazar:

Tarih:

Ben 28 yaşındayım ve kendimi bildim bilelim hep fazla kilolarımdan şikayet ettim. Şimdiye kadar kullanmadığım zayıflama ürünü kalmadı. Tengda, Gracia, herbalife, greencoffe, jitkiy, kawtan, nova teatox, goji vs.. yani aklınıza ne geldiyse kullandım. Kullandığım zayıflama ürünleri arasında işe yarayan bir tek tengda vardı. O da yıllar önce satın aldığım işe yaramıştı şimdikiler hepsi sahte ama o da büyük bir risk. Öldürebilir insanı.

Sonuç hep aynı. Önce kilo veriyorsunuz, seviniyorsunuz ama sonrasında iki üç katı kilo alıyorsunuz. Arkadaşlar yapmayın. Kendinizi zehirlemeyin. Hani derler ya insanın en iyi dostuda en kötü düşmanı da kendisidir. Ben kendim doktor olduğum halde, bu ürünlerin zararlarını bile bile kullandım. Böyle dolandırıcılar da kendileri kilolu insanlardır. İnsanın psikolojisini çok iyi bildikleri için ürünlerini rahatlıkla satabiliyorlar.

Bir mantıkla düşünün lütfen. Zaten günde sadece kahvaltı yapıp sonrasında ancak su içerseniz bu ürünleri kullanmadan da zayıflarsınız. Yani siz öyle sanırsınız aslında kendi bünyenizi mahv etmiş olursunuz. Sizin kaybetiğiniz sadece kas ve kaybettiğiniz her gram kasa 2 gram da yağ depolanıyor. Vücudunuz yani siz aç kalırsanız zayıflarsınız. Ömrünüzün sonuna kadar aç kalmayacaksınız her halde bu sağlıksız diyet ürünleri her neyse artık bittiğinde ne oluyor peki? Vücudun savunma mekanizması devreye giriyor ve yediğiniz her şeyi yağ olarak depoluyor. Çünkü bir kez açlığı gördü ve bir nevi tedarik görüyor.

Onun için siz diyeti bırakıp az bile yeseniz yediğiniz anda verdiğiniz kiloları kat be kat geri alıyorsunuz. Hem de bu sefer yağ olarak yani kas verip, yerine yağ alıyorsunuz üstelik metabolizmanızı da mahvediyorsunuz. Artık kilo vermek daha zor hale geliyor. Onun için zayıflamaya karar verdiyseniz eğer önce vücudunuzu tanıyın. Kilo almanın altında yatan nedeni araştırıp meseleyi kökten halletmek lazım.

Zayıflama ürünlerinin yan etkileri

Değerli www.kullaniciyorumlari.net ziyaretçileri. yukarıda okumuş olduğunuz yazı, yorum tarafımıza gönderilen bir yazı olup Aynur isimli vatandaş tarafından gönderilmiştir. Söylediğine göre denemediği zayıflama ürünü kalmamış ve bir tanesi hariç hepsinin de işe yaramadığını görmüş. O nedenle sizlere de bir uyarıda bulunmak maksadıyla bu yazıyı yayınlamamızı rica etti. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de zayıflama ürünleri gerçekten zararlı mıdır? kilo vermek adına ne yapmak gerekir?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.