Zayıflama

Zayıflama Hapları Ölüm Sebebi Olabilir

Tarih:

Son zamanlarda artan zayıflama çılgınlığı için insanlar zayıflama hapları, kilo verdirici ilaçlar ya da bitkisel gıda takviyeleri gibi sağlık bakanlığı onaylı olmayan ürünleri tüketmeye başladılar. Bu türlü ürünler hem sağlık bakanlığı onaylı olmayıp hem de içinde ne olduğu bilinmediğinden dolayı ölüme kadar götürebiliyor. Zira internet sitelerinde halen zayıflama hapları kullandığı için ölen insanların haberlerini okumak mümkündür.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber zayıflama haplarına yoğun bir talebin olduğunu söylemek mümkündür. Yaza sıkı bir vücut ile girmek isteyen insanlar karşılarına çıkan her ürünü deneyerek kilo vermeye çalışıyor. Fakat bu ürünlerin içeriğinde ne olduğunu tam olarak kimse bilmiyor. Her ne kadar satış sitelerinde içindekiler paylaşılsa da hangi miktarda ne kadar dozda kullanıldığı maalesef belirtilmiyor.

Konuyla alakalı olarak sağlık bakanı Mehmet Müezzinoğlu çalışmalarını sürdürdüklerini, vatandaşların bu türlü ürünlerden uzak durmaları için gayret gösterdiklerini belirtti. Sadece 2016 yılının son 3 ayında zayıflama ilaçları, ürünleri satan 131 internet sitesinin kapatıldığını, erişime engellendiğini söyledi.

zayıflama hapları

zayıflama hapları

Konuyla alakalı olarak uzmanlar sahte zayıflama haplarının ya da sağlık bakanlığı onayı olmayan ürünlerin insanlarda kalp çarpıntısından, kalp krizine kadar bir çok rahatsızlığa sebep olacağını söylüyorlar. Ayrıca son zamanlarda bazı eczanelerde de sırf para kazanmak adına reçetesiz ve yasal olmayan zayıflama ürünlerinin satıldığını da belirtmekte fayda var.

Zayıflama uğruna can vermeyin!

Bu konuda çok dikkatli olmak gerekiyor. İlla ki fit bir vücuda sahip olacağım, yaz aylarını ince bir bedenle geçireceğim diye hayatınızı riske atmayınız. Mümkün mertebe diyetisyenlere, doktorlara danışarak hareket ediniz. Zaten zayıflama dediğimiz olay bir kaç haftada olabilecek bir şey değildir. Bunun için hem spor yapmak, hem diyet yapmak, hem dengeli beslenmek vs.. gibi şeyler gerekiyor.

Biz www.kullaniciyorumlari.net sitesi olarak sizleri bu konuda bir kere daha uyarmak istedik. Her defasında, fırsat buldukça bunu sizlere hatırlatmaya da devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.