Zayıflama

Zayıflama Hapları Gerçekten işe Yarıyor mu?

Yazar:

Tarih:

Son bir kaç yılda satışları artan zayıflama hapları ile alakalı bazı sorulara cevap vereceğiz. Öncelikle soruyorlar zayıflama hapları gerçekten işe yarıyor mu diye. Bu konuda çeşitli rivayetler, yorumlar olsa da kullandığınız ürüne bağlı olarak kilo vermeniz mümkün olabilir. Zira bazı zayıflama ilaçları içerisinde sibütramin adı verilen ve aşırı kullanıldığında kansere neden olan bir madde bulunuyor. Bu etken madde sayesinde metabolizmanız hızlanarak enerji kaybetmeniz mümkündür fakat bu maddenin de kansere neden olduğu göz önünde bulundurulduğu zaman kullanılması doktorlar ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmiyor.

Öte yandan zayıflama hapları kullanan insanlarda meydana gelen yan etkileri de unutmamak lazım. Bu yan etkileri sağlığınızı olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı yine günlük zarar olmasa bile hayatınızın ilerleyen dönemlerinde bunun sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Mesela zayıflama haplarının hepsi olmasa da bir çoğu metabolizmayı hızlandırdığı için uyku düzeniniz bozulacaktır.

Başta kalbiniz olmak üzere böbrek ve sinir sisteminde de kalıcı hasarlara neden olabilir. Kalp krizine davetiye çıkaran sibütramin maddesini içeren çoğu zayıflama ürünü troid bezlerinde de sorunlara neden olabiliyor. Zaten bu maddeyi içeren bütün ürünler Amerika’da yasaklanmış durumdadır.

zayıflama hapları

Ama Zayıflamak İstiyorum!

Anlıyoruz. Kilo vermek istiyorsunuz. Fakat lütfen sağlığınızı riske atarak kilo vermeye çalışmayınız. Doğal yollarla hem de para harcamadan çok rahat bir şekilde kilo verebilirsiniz. Ya da artık hemen her hastanede olan diyetisyenlere giderek onlardan yardım alabilirsiniz. Fakat lütfen ama lütfen sağlığınızı riske atacak maddelerden, içinde ne olduğunu bilmediğiniz ürünlerden uzak durunuz.

zayıflama ipuçları

Zayıflama veya kilo vermeyle alakalı olarak aklınıza takılan soruları şikayet yaz bölümünden ya da iletişim bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Yahut da yorum alanından söylemek istediğiniz şeyleri editörlerimiz ve diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalın.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.