Telekomünikasyon

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor

Tarih:

Vodafone tabii ki her zaman olduğu gibi bilgisizi yardımcı olamayan vodafone müşteri hizmetleri, defalarca aramama rağmen asla yardımcı olunmuyor, çözüm üretemiyorlar. Çünkü bilgisizler. Birisi çıkıyor diyor böyle yapılır, diğeri çıkıp diyor öyle yapılmaz şöyle yapılır bu yanlıştır. Hangisi doğrudur? Vodafone müşteri hizmetleri asla tüketiciyi doğru bilgilendirmiyor ve sorunu kabul etmiyorlar.

Ben şu anda vodafone için öfke kusmak istiyorum ama bunu yapmayacağım. Tek kelime ile her zamanki gibi rezaletsiniz ve insanları mağdur etmede 1 numarasınız.

Kullanıcı Yorumları Kimdir?

Sitemizde ürünler ile alakalı olarak insanların merak ettiği sorulara yanıtlar verilmekte olup işe yarayıp yaramadıkları tartışılmaktadır.

1 Comment

  1. Ramazan

    11 Kasım 2017 at 21:40

    Aklı olan sakın vodafone kullanmasın hiçbir şekilde ilgilenilmiyor, eve internet bağlatmak istedik ama modem kurulmasına rağmen hala çeşitli bahanelerle bağlantı yapılmadı çok pişmanım geçen bekleme süresine yazık oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.