Ulaşım

UBER Türkiye Şikayet Hattı

Yazar:

Tarih:

Bu yazımda uber şikayet konusu ile birlikte telefon numarası vs.. ele alınacaktır. Türkiye uber şikayetleri sayfasında siz de yorumları paylaşabilirsiniz.  Taşımacılıkta yeni bir dönem başlatan UBER, Türkiye’de de hizmete başladı. Taksiciler bu durumdan şikayetçi olsa da vatandaşlar uber kullanmaktan memnun durumdalar. Hem ayağa hizmet hem de hesaplı olması hasebiyle uber istanbul vatandaşlarını memnun ediyor. Sadece İstanbul’da değil uber dünyada hizmet verdiği her yerde kullanıcılar tarafından sevilen ve tercih edilen bir sistemdir.

Her ne kadar büyük bir firma olsa ve güzel hizmetler sunsa da zaman zaman müşteriler sorunlar yaşamakta ve bu sorunları dile getirecekleri yetkili makamlar aramaktadırlar. UBER Türkiye şikayet hattı nedir? Hangi numaradan ulaşabilirim diye araştırma yapanlar için açtığım bu konuda uber şikayetleri de isteyenler tarafından paylaşılacaktır.

UBER’in direkt ulaşabileceğiniz bir telefon numarası maalesef bulunmuyor. Kullanmış olduğunuz telefon uygulamasından hesabınıza giriş yaparak HELP – DESTEK sayfasından sorunlarınızı dile getiriyorsunuz. Yapılacak olan incelemeler sonrasında eğer siz haklıysanız gerekli işlemler zaten yapılıyor. Bunun dışında help.uber.com adresinden de yaşadığınız sorunlarla ilgili daha önceden hazırlanmış makaleleri inceleyebiliyorsunuz.

uber şikayet hattı

UBER’in İstanbul’da hizmet verdiği alanları görselde görebiliyorsunuz. Bu taralı alan içerisinde her hangi bir yerden UBER çağırabiliyorsunuz.

UBER Şikayet Hattı

Taşımacılık yaptığı için insanların bir ulaşım şirketi olduğunu zannettiği UBER bilinenin aksine bir teknoloji şirketidir. Zaten adı da UBER TECHNOLOGIES INC. olarak geçmektedir. Siz de uber şikayet hattı başlıklı bu yazımızda uber hakkındaki düşüncelerinizi uber tercih etmek isteyen kimselerle paylaşabilirsiniz. Sizce uber türkiye fiyatları uygun mudur? Ne düşünüyorsunuz?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

4 Comments

 1. Mehmet can

  27 Temmuz 2016 at 21:42

  Bu sistemin android sistemide bulunuyor mu yada bulunmuyorsa cikacakmi cogu insandan ovguler aldimda bu sistem hakkinda o yuzden bende kullanmak istiyorum artik sokaklar caddeler karman corban olmus durumda yol gosteren bi uygulamanin olmasi sart biliyorsaniz lutfen konu hakkinda bana yardimci olabilirmjsiniz

  • Kullanıcı Yorumları

   28 Temmuz 2016 at 18:02

   Elbette android sistemi de bulunmaktadır. Yalnız uber dediğimiz şey bir taksi çağırma programı olup harita değildir. Bunu belirtmekte yarar var.

 2. ismail cingöz

  20 Ekim 2016 at 07:55

  bu ne arkadaş ya fiyatlar resmen yerlerde uberin fiyatları biraz arttırması gerekiyor diye düşünüyorum yoksa kısa zamanda şoförlerin çoğu bırakmaya başlayacaktır. lütfen duyun sesimizi.

 3. Mehmet

  5 Aralık 2016 at 19:47

  Uberi baküde kullanıyorum taksi şöförünün iptal ettiyi yolculugun parasını benden aldı.yapmadıgım bir yolculugun ücretini neden benden alıyorsunuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.