Telekomünikasyon

Türk Telekom TTNET Şikayet Hattı

Yazar:

Tarih:

Türk Telekom ve ttnet şikayetleri gün geçtikçe artmaya, kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki ttnet şikayet hattı telefon numarası nedir diye sorgu yapılmasın. Herkes ttnet adil kullanım kotası, fatura ödeme, internet hızı gibi konularda yaşadıkları sorunları dile getirmek için şikayet sitelerine her gün onlarca, yüzlerce yorum bırakıyor. Bu konudan da türk telekom ve ttnet internet şikayetleri takip edilmektedir.

ttnet şikayet hattı

ttnet şikayet hattıŞahsen kendi adıma konuşmam gerekirse ben şu anda TTNET internet kullanmamaktayım. Tüm işlemlerimi telefon internet paketimden yapmaktayım. Pek fazla film izlemediğimden dolayı internet paketim bana hayli yetmektedir. Ancak önceleri ttnet ile yaşadığım sorunlardan sonra artık TTNET kullanmak zorunda olmadığımı kendi kendime söyledim ve 5 yıllık aboneliğimi iptal ettirdim. Şimdilerde sürekli beni arayıp, paketinizi aktif etmek ister misiniz diye sorsalarda kibarca onları reddetip bir daha aramamalarını söylüyorum. Buna rağmen bir dahaki sefere arayıp abone olup olmayacağımı sormaya devam ediyorlar.

Her neyse. Önemli olan o değil. Önemli olan TTNET’in vaad ettikleriyle gerçekleştirdikleri arasında dağlar kadar farkın olmasıdır.  Zaten sürekli olarak internetimin kısıtlanması, internete erişimimin engellenmesi de işin cabası olmaktaydı.

ttnet şikayet twitter

Twitter’da bazı kişilerin ttnet hakkında yaptıkları şikayet, yaşadıkları sorunu dile getirmelerini görmektesiniz.

ttnet şikayetleri

Türk telekom ttnet şikayet hattı başlıklı bu yazıda siz de internetinizle alakalı yaşadığınız sorunları dile getirebilir, problemlerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Yine de bir faydası olur düşüncesiyle müşteri hizmetleri numarasını aramak istiyorsanız 444 1 444 numaralı hattı arayarak sorunlarınızı müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Ya da dilerseniz eğer buraya tıklayarak ttnet’in internet sitesine gidebilir ve ttnet şikayetlerinizi oradan da dile getirebilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

2 Comments

 1. mehmet

  19 Ocak 2017 at 02:47

  Lanet olsun sana ttnet. İnternet hızın ne zaman artacak gerçekten çok merak ediyorum. Yurtdışında yaşayan kuzenim var ve kendi internet hızlarının 100 mbit olduğunu söylüyor. Bizim internetimiz neden bu kadar yerlerde. Bazen 10 mbit bulunca ooo internetimiz çok hızlı diyoruz. Lanet olsun sana ki sana o kadar para veriyoruz.

  • Kullanıcı Yorumları

   26 Ocak 2017 at 05:52

   Maalesef ülkemizdeki internet hızı amerikadaki internet hızıyla kıyaslanamıyor bile şu anda. Umarım yakında biz de o günleri görürüz…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.