Telekomünikasyon

TTNET internet hızı şikayetleri

Tarih:

Türkiye’de internet denilince akla ttnet geliyor. Gelmemesine imkan yok zaten. Çünkü neredeyse tüm TV kanallarında ttnet reklamları dakikalarca yayınlanıyor. Hal böyle olunca da insanların ttnet gibi bir markayı bilmemesine imkan kalmıyor. Fakat ttnet internet hızı yerine yatırımları başka yerlere yapıyor gibime geliyor. Daha doğrusu Türk Telekom (adında türk yazdığına bakmayın sahibi Lübnan’lı bir firma) reklam yapacağı parayla internet alt yapısını güçlendirseydi her halde daha hızlı bir internete sahip olabilirdik.

Şimdilerde fiber internetten bahisler açılıyor. Bu sistem Türkiye’nin her yerinde maalesef yok. İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde bile tam anlamıyla bulunmuyor. Bu sistemin tam anlamıyla faaliyte geçmesi için zannedersem bir kaç yıl daha beklememiz gerekiyor. Neyse konumuz bunlar değil. Konumuz ttnet internet hızı ile alakalıdır. Ben bizzat Eskişehir, Şanlıurfa, İstanbul ve Mersin’de ttnet internet hızını denemiş biri olarak yazmak istiyorum ki internet hızı berbat. Başka hangi kelimeyle anlatılabilir bilemiyorum ama bazı yerlerde internet hızı normale yakın olsa da bazı yerlerde de ttnet internet hızı maalesef normalin çok altında.

Bu konuda yetkililerin iyi bir çalışma yapacağını umud ediyorum zira bu şekilde devam ederlerse ttnet müşteri kaybedecek, diğer firmaların reklamını otomatikmen yapmış olacak. Velhasılı kelam ttnet internet hızı şikayetleri başlıklı bu konuda siz de ttnet ile yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.