Kullanıcı Yorumları

Toyota Rav4 Nasıl Bilirsiniz (Yorum)

Tarih:

Merhaba. Daha önce Toyota Camry SE 2015 modelini kullanıyordum. Yeni arabam olan Toyota Rav4 ile alakalı “nasıl bilirsiniz” diye soranlar için tecrübelerimi paylaşmak istedim. Öncelikle kasa olarak çok hoşuma gittiğini ve bu nedenle satın aldığımı belirtmek istiyorum. Motor gücü istediğim kadar olmasa da 2.5 motor da şimdilik işimi görmektedir. Önceki aracım da 2.5 motora sahipti. Aslında Toyota Rav4’un 3.5 motor seçeneği olanı alacaktım fakat fiyat farkı yaklaşık 4 bin dolar olunca vazgeçtim ve bu modelini satın aldım.

Konfor açısından bence oldukça başarılı bir araçtır. Koltuk yüzeylerinin temizlenebiliyor olması en büyük avantajdır. Kirlenince, üzerine kusulunca ya da başka birşey olunca çıkartıp evinizde yıkayabiliyorsunuz. Direksiyonuna tam not veremiyeceğim çünkü Toyota Camry’nin direksiyonu daha bir güzel, daha bir kullanışlıydı. Bu biraz daha küçük ve istediğim ölçülerde değil. O nedenle direksiyonu pek hoşuma gitmedi.

Kullandığım model Toyota Rav4 XLE 2016 modeldir. Hemen herşeyi elektronik olan bu arabanın navigasyonu, sunroofu, filmli camları, çelik cantları, tek tuşla bagaj açma ve daha sayamadığım birçok özelliği ile hoşuma giden bir araçtır. Ben memnun muyum? Şu an için memnunum ama belki birkaç bin dolar daha fazla ödeseydim Limited versiyonunu alıp daha da memnun kalabilirdim.

Toyota RAV4 2016

Toyota Rav4 Kullanıcı Yorumları

Üç aşağı beş yukarı toyota rav4 ile alakalı söyleyebileceklerim bunlar arkadaşllar. İlerleyen zamanlarda önceki araçlarım hakkında da tecrübelerimi paylaşacağım. Siz de toyota rav4 ile alakalı srunlarını yorum alanından sorabilirsiniz. Dilerseniz toyota rav4 kullanıcı yorumları linkine tıklayarak insanların bu araç hakkındaki düşüncelerini okuyabilirsiniz. İyi günler.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.