Kullanıcı Yorumları

Toyota RAV4 Kullanıcı Yorumları (XLE 2016)

Tarih:

Merhaba arkadaşlar. Şu anda kullanmakta olduğum toyota rav4 xle 2016 model beyaz arabam ile alakalı bu yazıda meraklıları için toyota rav4 kullanıcı yorumları ve toyota şikayetleri konusunu yayınlamak istedim. Değerli arkadaşlar 4×4 olması hasebiyle gerçekten hoşuma giden bu aracın eksik yanları da elbette bulunmaktadır fakat genel olarak baktığımızda neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir araba olduğunu söyleyebilirim.

Dilerseniz öncelikle aracı kaça aldığımı söyleyeyim. Bu araç bana toplamda sıfır faiz ile 30 bin dolara mal oldu. Ödemeleri taksit halinde yapıyorum ve 5 yıllık bir taksit imkanı Toyota Finance tarafından bana sağlandı. Türkiye’deki fiyatlar bu fiyattan çok yüksek olacaktır. Aracın fiyatı kadar bir de vergi üzerine ekleyiniz. Yaklaşık olarak 150 bin TL’ye bu aracı satın alabilirsiniz.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 2016

Benim kullandığım araç 2016 model toyota rav4 xle 2.5 motor özellikli Japonya üretimli beyaz renklidir. Yakıt tüketimi önceki arabam olan Toyota Camry SE 2.5 motora göre biraz fazla ama yine de yaşadığım ülkede yakıt sudan bile daha ucuz olduğundan dolayı bu benim açımdan bir sorun olmuyor. Ancak türkiye gibi ülkelerde benzinin litresinin 5 lira dolaylarında olduğunu düşünürsek bu ve benzeri araçlar sorun olabilir. Ama bildiğim kadarıyla Türkiye’de üretilen toyota rav4 araçlarında kullanılan motor daha düşük. Bu konuda emin değilim.

Konfor, teknoloji, güvenlik noktasında Toyota bence oldukça iyi bir dereceye sahiptir. Birçok araca bindim. Bir çoğunu test etme imkanım oldu. Ama ben de Toyota ailesine dahil olduktan sonra bu aileden kopamıyorum. İnşaallah kısmet olursa bu arabayı biraz kullandıktan sonra binmek istediğim araç Lexus’tur.

Toyota Rav4 Beyaz Arkadan Görünüm

Toyota RAV4 Kullanıcı Yorumları

Siz de toyota rav4 kullanıcı yorumları başlıklı bu konuda bu araç hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir, düşüncelerinizi de toyota şikayetleri başlığında paylaşabilirsiniz. Bu arada unutmadan söylemek istiyorum. Bu toyota rav4 2016 model ve 2017 modellerde en çok hoşuma giden kısmı arka farlarıdır. Siz de bu araçta hoşunuza giden taraflarını yazabilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

4 Comments

 1. fatih

  6 Ocak 2017 at 06:17

  kardeş bu arabanın türkiyedeki modeli 2000 motor olanından. 1.8 motor seçeneği de bulunuyor. bilgin olsun 🙂

 2. müslüm

  7 Ocak 2017 at 19:59

  Çok güzel bir araba yaa. Şuraya bak. millet yurtdışında arabayı bedavaya alıyor. Biz burada dünyanın parasını ödüyoruz. Ayrıca öğrendim ki amerikada benzinin fiyatı bile çok ama çok düşükmüş. Bu mudur adalet?

 3. Pingback: Toyota Rav4 Nasıl Bilirsiniz (Yorum) | Kullanıcı Yorumları

 4. Bilal

  17 Ocak 2017 at 04:31

  Vay be. Bu araba bence Toyota’nın en iyi araçlarından bir tanesidir. Şu biçime, şu asalete baksana. Sürmede yanında yat arabanın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.