Kullanıcı Yorumları

Toyota Avensis Kullanıcı Yorumları (1.6 Valvematic)

Tarih:

Merhaba arkadaşlar. Kendi arabam olan toyota rav4 hakkında daha önce tecrübelerimi paylaşmıştım. Bu yazıda ise toyota avensis kullanıcı yorumları ile birlikte kullanmak isteyenleri sorularına ve şikayet / şikayetlerine yer verilecektir. Toyota Avensis’in amerikadaki adı “Toyota Camry”dir. Birçok yönden benzer özellikleri olan bu iki arabanın konforu da oldukça iyidir. Elbette makam aracı sınıfına girmese de bu kasasıyla Toyota oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmış durumdadır. Makam aracı olarak kullanılabilecek arabası Türkiye piyasasında bulunmuyor. Bu modelin adı ise Toyota Avalon’dur. Bence toyotanın sedan kasa olarak üretmiş olduğu en iyi, en lüks araçtır.

Toyota Avensis Kullanıcı Yorumları

Toyota Avensis ile Toyota Avalon arasındaki fark pek fazla yok aslında. Avalon’daki motor seçeneklerinin daha yüksek olması, teknolojik olarak daha donanımlı olması Avalon’u ön plana çıkarmaktadır. Aradaki fiyat farkına baktığımızda Avalon mu yoksa Avensis mi diye tercih edecek olursam kesinlikle Avensis’i tercih ederim. Sport modeli de olan toyota avensis ikinci el satış fiyatı 2015 modeller için 80-100 bin türk lirası arasında değişmektedir. Bu modeli amerikada 15.000 dolara bulmanız mümkündür.

Toyota Avensis İç Görünüm

İç hacmi oldukça geniş olan Toyota Avensis’in motor seçenekleri arasında 1.4 ve 1.6 bulunmaktadır. Bunların dizel olanları bildiğim kadarıyla Türkiye’de oldukça tutulmaktadır. Ama şunu belirtmeliyim ki Toyota motor, geliştirdiği yeni motorlarla hem yakıt tasarrufu yönünden oldukça başarılıdır. Yani aslında benzinli araç alıp onu LPG’ye çevirmek pek mantıklı olmuyor. Hemen hemen aynı hesaba gelecektir.

Toyota Avensis Sport

Toyota Avensis Kullanıcı Yorumları

Her neyse. Siz de toyota avensis kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımda bu model hakkındaki düşüncelerinizi yazabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.