Bankacılık

TEB Şikayet Teb Bankası Müşteri Hizmetleri

Tarih:

Türkiye’nin en iyi bankalarından bir tanesi hakkında yaşadığınız sorunları teb şikayet, teb bankası şikayetleri başlıklı konuda yazabileceksiniz. Ayrıca tebin müşteri hizmetleri telefon numarası da burada paylaşılacak olup dileyen ziyaretçileri müşteri hizmetleri numarasından da direkt olarak TEB’e şikayetlerini bildirebilirler. Burada yazacağınız yorumlar bir TEB yetkilisine iletilmeyecektir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz. Buradaki yorumlar TEB’de yaşaadığınız sorunların başkalarının da başına gelmemesi adına bir ön bilgi olacaktır.

TEB Bankası şikayet

Bu başlıkta TEB Bankası personel davranışları, sistemin işleyişi, teb kredi kartları ve diğer tüm hizmetler haakkında yaşamaış olduğunuz sorunları şube ismini belirterek yazabilirsiniz. Lütfen yorum yazarken KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMAYINIZ. TEB’in müşteri hizmetleri telefon numarası 444 14 66’dır. Bunun dışında eğer kredi kartı ile alakalı bir sorun yaşamışsanız buradaki evrakı doldurduktan sonra imzalayıp 0216 636 34 34 numaralı hatta FAX ile göndermeniz gereekiyor. Dilerseniz eğer TEB Bankası’nın kendi internet sitesindeki şikayet ve öneri sayfasından da teb şikayet / teb şikayetleri gönderebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayınızEğer ben şikayetimi hem TEB’e hem de buraya göndermek ve insanların da bilgi sahibi olmasını istiyorum diyorsanız alt tarafta bulunan yorum formunu kullanarak başınızdan geçen olayları aktarabilirsiniz. İyi günler.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

1 Comment

  1. Gülden

    17 Şubat 2017 at 04:47

    TEB’den kredi kartı almıştım. İlk başlarda düzenli kullanım, borcumu da ödüyordum. Sonra farkında olmadan kardeşim benim kartımı kullanmış ve borcu ödememiş. Avukatlık oldum, icraya verileceğim belirtildi. Borcumu ödeyeceğimi fakat yardımcı olunmasını, taksitlendirilme yapılmasını istedim ancak yardımcı olmadılar. TEB neden müşterilerine yardımcı olmuyor?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.