Küçük Ev Aletleri

Steam Q Buharlı Ütü Şikayetleri

Tarih:

Steam Q Buharlı ütü şikayetleri başlıklı bu yazıda daha önce de sizlere anlattığım steam q çok fonksiyonlu ütü ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumları yayınlayacağız. Buhar özelliği sayesinde temizlenecek olan yüzeydeki kirleri kolayca kaldırabiliyor olması bu ürünü en cezbedici yanıdır. Gerçi internet sitelerinde sahteleri de satılan bu türlü ürünlerle alakalı çok fazla şikayet almıştık diğer konularımızda. Fakat orjinal steam q ütü ile alakalı olarak gerçek kullanıcı yorumlarını bu sayfada öğreneceğiz.

Steam Q Buharlı ütü satın almak isteyenler orjinal sitesinden bu ürünü KDV dahil fiyatıyla 99,90 TL’ye satın alabiliyorlar. Kargo bedeli de 9,90 TL olarak düşünüldüğü vakit toplamda 109,80 türk lirası para karşılığında evlerine kadar getirtebiliyorlar. Bu ürünü normal mağazalarda bulmanız mümkün değildir. Varsa bile steam q ütü ile aynı ürün değildir. Sadece online satılan bu ürünün sahtelerini ya da başka markalara ait olan ürünlerini bilindik/bilinmedik mağazalardan temin etmeniz mümkündür.

Steam q buharlı ütü hakkında özelliklerini vs.. burada saymaya gerek yok. Satın almak isteyenler özelliklerine satış sitelerinden bakabilirler. Ayrıca steam q çok fonksiyonlu ütü satın alacakların faturalarını istemeleri onlar açısından iyi olacaktır. Ürün iade şartları vs.. nelerdir satın alırken müşteri temsilcileriyle konuşmaları da müşteri için avantaj olacaktır. Siz de steam q buharlı ütü şikayetleri başlıklı yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak istemez misiniz?

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

5 Comments

 1. irfan atasoy

  3 Ekim 2016 at 09:06

  merhaba; steam q pratik ütüyü reklamlardaki özelliklerinden dolayı almak istiyorum ama yorumlar pek iç açıcı değil. bu ütüyle ilgili fikriniz nedir? Metin Bey

 2. irfan atasoy

  3 Ekim 2016 at 09:08

  merhaba; steam q pratik ütüyü reklamlardaki özelliklerinden dolayı almak istiyorum ama yorumlar pek iç açıcı değil. bu ütüyle ilgili fikriniz nedir? Metin Bey?

 3. Sevgi

  16 Nisan 2017 at 09:49

  Merhaba metin bey sipariş edip iptalini istedim ama göndermişler ürünü kapıda ödemeli almadık açmadan direk siparişi iptal ettiğimizi söyledik sonrası için sıkıntı oluştururlar mı merak ettim?

  • Kullanıcı Yorumları

   17 Nisan 2017 at 06:30

   Kredi kartı bilgilerinizi filan adamlara vermediyseniz yada herhangi bir şey imzalamadıysanız hiç birşey olmaz. Rahat olun. Zaten bu sizin hakkınız.

 4. EMEL APAKAN

  17 Mayıs 2017 at 09:08

  TELEMAĞAZA GİBİ REZİL BİR SİTEDEN BU ÜRÜNÜ ALDIM. ÜRÜNÜN KALİTESİZLİĞİ ALDIĞIM SİTENİN KALİTESİZLİĞİ İLE ÖRTÜŞTÜ.. LÜTFEN TELEMAĞAZA’NIN TUZAĞINA KİMSE DÜŞMESİN.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.