Zayıflama

Slimcaps Kapsül Nedir Slim Caps Kullananlar

Yazar:

Tarih:

Slimcaps nedir? Bu yazımızda yeni bir zayıflama kapsülü olan slimcaps hakkında detayları paylaşacağız. Slimcaps kullanıcı yorumları, slim caps şikayetleri, slimcaps kullananlar ne diyor gibi konuları buradan takip edebileceksiniz. Ürün henüz yeni bir üründür. Bu nedenle araştırmalarımız devam etmektedir. Konu bu başlık altından sürekli güncellenecektir.

Slimcaps Kapsül Nedir?

Slimcapsk kapsül nedir? Bu ürün gündüzleri size ekstradan 400 kalori, gece uyurken de ekstradan 300 kalori yaktıracağı iddia edilen bir zayıflama üründür. Sıvı kapsül formatında olan bu ürünü sabahları kahvaltıdan önce 1 tane, akşamları yemekten 2 saat sonra 1 tane olacak şekilde toplamda 2 defa alıyorsunuz. Satış sitelerinde belirtildiğine göre bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat bu bize pek inandırıcı gelmediğinden bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Slimcaps Kullananlar

Slimcaps kullananlar bu yazıda yorumları ve şikayetleri paylaşacaklardır. Henüz yeni bir ürün olduğundan dolayı pek fazla yorum olmayabilir ancak birkaç hafta içerisinde büyük bir ihtimalle slimcaps kullanıcıları, aşağıdaki yorum alanından slimcaps işe yarıyor mu yoksa bir fiyasko mudur sizlere bunu izah edeceklerdir.

Slimcaps Şikayetleri

Siz de eğer slimcaps kullandıysanız ürünü kullanmak isteyen kişilerle ürünü anlatabilir, yaşadığınız sorunları da paylaşabilirsiniz. Slimcaps satış fiyatı 1 kutusu 89 TL’dir. 2 kutusu 30 günlük kullanım için olup 139 TL’dir ve 45 günlük kullanım için tavsiye edilen 3 kutu slimcaps fiyatı ise 189 Türk Lirasıdır. Sizce de fiyatlar biraz yüksek değil mi?

Slimcaps Kullanıcı Yorumları

Slimcaps zayıflama kapsülü hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdaki yorum alanından sorabilirsiniz. Sizce slimcaps gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? İşte slimcaps hakkında gerçek kullanıcı yorumları

Filiz Kaya Kimdir?

4 Comments

 1. Pingback: Slimcaps Kullananlar | Zayıflama

 2. Kullanıcı Yorumları

  21 Şubat 2017 at 08:04

  Slimcaps kullanıcı yorumları konusu güncellenmiştir. Ürün hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetleri bu başlık altından yayınlanacaktır. Bu konuyu takip edip, ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sağlıklı günler…

 3. faruk

  3 Mart 2017 at 09:09

  Hocam merhaba. Birkaç yere sordum ancak cevaplayan olmadı. 21 yaşındayım 93 kiloyum ve zayıflamak istiyorum. spor yaptım ama çok ama çok zorlanıyorum. slimcaps adındaki bu ürünü duydum kullanırsam faydasını görür müyüm? lütfen cevap verin.

 4. furkan

  28 Mart 2017 at 07:20

  şimdi ben bir elektronik sigara sipariş versem, ilk başlarda muhtemelen sorun olmayacaktır. aradan günler geçtikçe muhtemelen etkisinde bir değişme olacaktır. eğer kullanırsam nasıl kullanmalıyım ve patlama ihtimali nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.