Sağlık

Sedef Hastalığına iyi Gelen Kremler – İlaçlar

Yazar:

Tarih:

Bugün sedef hastalığına iyi geldiği iddia edilen bir ürün ile tanıştım. Bu yazıda ise sedef hastalığına iyi gelen kremler hakkında bilgi paylaşacağım. İsmi psorifix sedef kremi olarak geçiyor. Ürün ismini sedef hastalığının diğer adı olan psoriasis’tan almıştır. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilmesem de bu konuda yapılacak olan kullanıcı yorumları ve psorifix sedef kremi şikayetleri sayesinde birlikte öğreneceğiz.

Ürün avrupadan satılmaktadır. Türkiye’de birkaç internet sitesine denk geldim. Fiyatlar oldukça farklıydı. Avrupadaki satış sitesinde 45-50 euro civarında olan ürünü türkiyeden satın almak isterseniz 150 lira ödemek zorunda kalacaksınız. Hangi sitedeki ürün orjinaldir bilemiyorum ama netice itibariyle fiyatlar ortadadır. Karar size kalmıştır.

Prosifix Sedef Kremi

Prosifix Sedef Kremi

Bence bir doktora danışmadan hiç bir ürünü kullanmayınız. Sedef hastalığına iyi gelen kremler başlıklı bu konuda sadece bir ürünün adını sizlerle paylaşıyorum. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyerek bu sayıyı arttırmayı düşünmekteyim. Siz de sedef hastalığı kremi olan prosifix hakkında neler düşündüğünüzü yorum alanından paylaşmak istemez misiniz?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

3 Comments

 1. Sibel

  14 Ocak 2017 at 03:15

  Şimdiye kadar ne kullandıysam hiç bir işe yaramadı. Ellerimde çok rahatsız edici bir görüntü var. Doktora gidip ilaç kullanmama rağmen işe yaramadı. Şimdi psorifix sedef kremi adındaki bu ürünü denemek istiyorum. Bakalım, sonuçları sizlere yazacağım.

 2. Msb

  24 Kasım 2017 at 12:20

  Merhabalar..ben yaklaşık 15 yıldır sedef hastasıyım(saç diplerimde ve dirseklerimde var)çok ürün denedim ama en iyi gelen elocon pomat adlı krem..lütfen deneyin ve sizde biraz da olsa rahat edin.tam geçti diyemem ama hafif belirtileri başlayınca tekrar tekrar sürüyorum.ben de bu sitelerde dolaşırken bu krem ismini okudum bana faydası olan kişiler için dua ediyorum sizde kullanın ve gerçekten bana dua edeceksiniz. Geçmiş olsun..

  • Gnl

   23 Aralık 2017 at 21:18

   herhangi bi zararı yokmu bu kremi internette baktım 5 gün kullanılması tavsiye ediliyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.