Zayıflama

Sebze Form Çorbası Kullananlar

Yazar:

Tarih:

Son zamanların modası sebze form çorbası ile alakalı bu yazımızda ilginizi çekecek şeyler olabilir. Sakın detoks sebze form çorba kullananlar başlıklı yazımızı okumadan, insanların kullanıcı yorumları ve detoks form çorbası şikayetleri ne yöndedir diye bakmadan ürünü kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz.  Öncelikle size ürünün ne olduğunu anlatıp sonrasında sözü sizlere bırakacağız.

Sebze Form Çorbası Nedir

En kaba haliyle yağ yakımını hızlandıran bir çorba olduğunu söyleyebiliriz. Zayıflamak isteyenlerin kullandığı, yeni bir üründür. Sebze form çorbası satın aldığınızda size 2 çeşit ürün gönderilecektir. Bunlardan bir tanesi gündüz çorbası, diğeri ise gece çorbasıdır. Bunlardan gündüz çorbasını içtiğinizde tok kalmanızı sağlayacak, yemek yeme isteğinizi bastıracaktır. Gece çorbasının amacının ise yağ yakımını hızlandırmak olduğu belirtiliyor satış sitesinde. Gerçekten bunların işe yarayıp yaramadıklarını ise henüz bilmiyoruz…

Bu arada satış sitelerinde epey ünlünün sebze form çorbası kullandığı belirtilmektedir. Sizce sebze form çorbası gerçekten işe yarıyor mudur? Sebze Form Çorbası ile alakalı detaylara ulaşmak, videosunu izlemek için buraya tıklayınız.

Sebze Form Çorbası

Birçok ünlünün sebze form çorbası içtiği, formunun sırrının bu içecek olduğu iddia ediliyor. Satış sitelerinde Seda Sayan, Gülşen, Ece Erken, Demet Akalın ve daha birçok ünlünün sebze form çorbası kullanarak kilo verdiği iddia edilmektedir. Bu ünlüler gerçekten sebze form detoks çorbasını kullanmışlar mıdır? Bu konuyla alakalı henüz bir açıklama yapılmamıştır. Yaptıklarında sizlerle paylaşacağız.

Sebze Form Çorbası Kullanımı

Sebze Form Çorbası YorumlarıBu ürünün kullanımı oldukça basittir. Ürünün çalışma mantığı da çok basit olup şu şekilde işlemektedir. Gündüz çorbasını aldığınızda midenize doğru ilerleyecektir. Midenize geçen bu çorbanın içerisinde bulunan Glucomannan adındaki madde şişerek midenizin neredeyse tamamını kaplayacak hale geliyor. Bu da beyninize midenizin dolu olduğunu, artık yemek yeme isteğinin ortadan kalkması gerektiğininin sinyalini gönderecektir.

Hal durum böyle olunca siz yemek yemek istemeyeceksiniz. Bu süre zarfında hem aç kalacaksınız hem de midenizdeki bu madde vücudunuzdaki toksik maddeleri tutarak dışkınızla birlikte atılmasını sağalyacaktır. Satış sitesinde ürünün bu şekilde etki ettiği söylenmektedir.

Sebze Form Çorbası Neye Yarar?

Neden Sebze Form ÇorbasıYukarıda da aslında değişik vesilelerle sebze form çorbası ne işe yarar sorusuna cevap verdik. FAkat bunları liste halinde göstermek gerekirse şunları söyleyebiliriz:

 1. Tokluk hissi verir,
 2. Enerji ihtiyacınızı karşılar,
 3. Yağ yakımını hızlandırır,
 4. Diyet yapmadan kilo verdirir,
 5. Toksik maddelerin atılmasını sağlar,
 6. Hızlı kilo vermenize yardımcı olur
 7. Dinç hissettirir.

Sebze Form Şikayetleri

Eğer siz de sebze form çorbasının kullandıysanız aşağıdaki yorum alanından ürün hakkındaki tecrübelerinizi, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Sebze form çorbası internet sitelerinde satılmakta olup eczanelerde filan satılmayan bir üründür.

Sebze Form Kullanıcı Yorumları

Evet sebze form çorbası kullanıcı yorumları için sayfamıza gelenler. Siz de bu yazıda ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, eğer ürünü kullandıysanız düşüncelerinizi de sebze form çorbası kullananlar başlıklı bu yazıda dile getirebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

9 Comments

 1. Pingback: Detoks Sebze Form Çorbası İnceleme Videosu

 2. Mustafa

  20 Ocak 2017 at 10:39

  Yıllar önce biber hapı adındaki bir zayıflama ürününü kullandım. İlk kullanımdan sonra kendimi ölecekmiş gibi hissettim. Kalbim öylesine hızlı atıyordu ki kendimi eve zor attım. Verilmiş sadakam varmış. Sitenizi tevafuk eseri buldum. Sebze form çorbası adındaki bu ürünü görünce aklıma geldi o zamanlar. Buradan kullanmak isteyenleri uyarmak istedim. Lütfen kullanmadan önce doktora sorunuz.

  • Kullanıcı Yorumları

   20 Ocak 2017 at 18:22

   Geçmiş olsun mustafa bey. Haklısınız. Doktorlara danışmakta büyük yarar olacaktır.

 3. Emine

  20 Ocak 2017 at 16:58

  Sebze form çorbası denilen bu ürünü evde kendimiz hazırlayamıyor muyuz? Evde hazırlamak istesek ne yapmamız gerekiyor? Lütfen yanıtlar mısınız? Teşekkürler.

  • Kullanıcı Yorumları

   20 Ocak 2017 at 18:23

   Emine hanım elbette evde de sebzeli çorbalar hazırlayabilirsiniz. Nasıl hazırlanır bilemiyorum ancak dilerseniz sebze form çorbası içerisindeki bitkilere bakarak siz de bir karışım hazırlayabilirsiniz.

 4. yıldız

  26 Ocak 2017 at 20:43

  yurtdışına gönderiyor musunuz? Fransa’da yaşıyorum çok kişi övdü bu çorbayı bir de yan etkileri filan var mıdır?

 5. Aysun

  30 Ocak 2017 at 08:15

  Paranızı çöpe atmak istiyorsanız elbette siz bilirsiniz fakat bence bu türlü şeylere inanıpta zayıflayacağınızı düşünmeyin. Çünkü böyle ürünlerle kilo vermeniz mümkün değildir. Mümkün olsa bile sağlıklı değildir. Olsaydı doktorlar bağıra bağıra kullanın derlerdi. Ancak hiç bir doktor çıkıp da kullanın, faydalıdır demiyor. Yani biraz düşünün derim.

 6. SessizÇocuk

  8 Şubat 2017 at 23:30

  Arkadaşlar. Daha önce elma krom adındaki zayıflama ürününü satan kişilerin yanında çalışmış biri olarak sizleri uyarıyorum. Bu türlü ürünlerin hiç biri işe yaramadığı gibi sağlığınıza da zarar verebiliyor. Lütfen sadece bu ürünü değil, hiç bir zayıflama ürününü kullanmayınız. Sağlığınız her şeyden önemlidir.

 7. aysun

  20 Şubat 2017 at 04:33

  instagramdan satın aldım çorbayı 10 gündür de kullanıyorum henüz bir değişiklik olmasa da kendimi iyi hissediyor gibiyim. Biraz tuhaf bir durum aslında şimdiye biraz kilo vermiş olmam gerekirdi ancak anlamadım gitti. kullanmaya devam edeceğim sebze form çorbasını gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.