Zayıflama

Sahte Lipo Magnet Şikayet

Tarih:

Yeni çıkan lipo magnet adındaki zayıflama ürünü aslında goji berry diye satılan üründen farklı değildir. Bu türlü ürünleri alırken orjinal – sahte olayına dikkat etmek ve mutlaka kullanıcıların tecrübelerinden istifade etmek gerekir. Zira bir kaç bitki karışımıyla ürünlerin isimlerini değiştirerek sahte ürün satışı yapan bir çok insan vardır. Hatta yakın zamanlarda zayıflama ürünleri kullandığından dolayı hastaneye kaldırılan insanların haberlerini internet sitelerinden okumanız mümkündür.

Bu yazıyı yazarken lipo magnet hiç bir işe yaramıyor, kesinlikle lipo magnet ya da goji berry kullanmayın demiyoruz. Öyle bir hakkımızda olamaz zaten fakat zayıflattığı söylenen hangi ürün olursa olsun orjinal olmasına dikkat etmenizi tavsiye edebiliriz. Zira bu türlü ürünlerin içerisinde kimyasal bileşenlerde olduğundan dolayı sağlığa zarar verme ihtimali yüksektir. Bu nedenden mütevellit zayıflama, kilo aldırıcı ve diğer sağlık ürünlerini almadan önce çok dikkatli olmak gerekiyor.

Araştırdığımız kadarıyla lipo magnet ve goji berry adındaki ürünler eczanelerde satılmıyor. Bir çok ünlü isim instagram hesabından bu ürünleri kullanarak zayıfladığını iddia ediyor. Satış fiyatı 79 TL olan lipo magnet içerisinde ise goji berry ekstratının yanı sıra yeşil çay, kito komplex ve C vitaminleri olduğu söyleniyor.

Bu yazımızdaysa lipo magnet ile alakalı düşüncelerini yazmak isteyen kimseler yorum alanından paylaşımda bulunabilirler. Facebook, Twitter gibi profillerinizde lipo magnet şikayet başlığımızı paylaşarak daha çok insanın bu yorumları okumasını sağlayabilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

4 Comments

 1. cemile

  17 Nisan 2016 at 08:20

  orjinal lipo magneti nereden bulabiliriz ki? galiba her yerde sahte lipo magnet satılıyor.

  • admin

   17 Nisan 2016 at 19:09

   İnternet sitelerini inceleyip, araştırmak lazım. Mümkün mertebe kısa ve .com uzantılı ve ya .com.tr uzantılı siteleri inceleyiniz.

 2. Nergis

  25 Nisan 2016 at 22:29

  Troid sorunu olan kimsele de lipo magnet kullanabiliyor mu? Ben daha 17 yaşındayım ve troid hastalığı var bende kullanırsam zararı olur mu?

 3. Ceren

  26 Mayıs 2016 at 21:53

  Daha önce başka bir yerde de yazdım. Lipo magnet siparişi verdim. Elime ulaşan lipo magnet’te hologram yoktu. İade ettim. Henüzz bilgi ulaşmadı bana. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Umuyorum ki bir sorun çıkarmazlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.