Kozmetik

RiRi Makyaj Ürünleri ve Rihanna

Yazar:

Tarih:

Rihanna‘nın koleksiyonunu bilenler bilir. Bir çok kişinin merakla beklediği şey ise Rihanna’nın yeni makyaj markasıdır. Adına RiRi dediği makyaj markası hakkında henüz hazırlıklar devam etse de çok yakında piyasaya sunulması bekleniyor. Bu yazımızda ise riri ürünleri ile alakalı olarak şikayetleri ve yorumları yayınlayabilirsiniz.

Makyaj ürünleri denilince akla gelen bazı markalar vardır. Herkesin ortak olarak düşündüğü, bildiği ve kalitesine laf etmediği makyaj markalarının arasına Rihanna’da katılmak istiyor. Bunu başarıp başarmayacağı ilerleyen zamanlarda belli olacaktır. Fakat netice itibariyle bir çok kişinin Rihanna’dan dolayı makyaj ürünlerini beklediğini söylemek mümkünüdür.

Özellikle sosyete tarafından beklenen riri makyaj ürünlerinin fiyatı noktasında sızan bilgilere olmasa da diğer markalardan aşağı kalır yanının olmayacağını tahmin ediyoruz. Yani yeni bir markayız reklam yapalım, düşük fiyatla satalım gibi bir düşüncenin olduğunu zannetmiyoruz.

rihanna riri

rihanna riri

Amerika’da tanıtımının yapıldığı RiRi ile alakalı olarak sizlerde düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İlk olarak Amerika’da satışa sunulacak olan riri ürünlerinin ülkemize ne zaman geleceği, piyasaya ne zaman sokulacağı ise henüz bilinmiyor.

Filiz Kaya Kimdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.