Reklam

Binlerce kişinin ziyaret ettiği www.kullaniciyorumlari.net sitesinden siz de site tanıtım yazısı, ürün tanıtım yazısı, link ya da reklam satın alabilirsiniz. Ağırlıklı olarak zayıflama, kilo alma, kozmetik ve sağlık üzerine yayınlar hazırlayan kullanıcı yorumları sitesinde A’dan Z’ye her türlü ürünün incelemesi yapılmaktadır / yapılabilir. Siz de aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçerek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Tanıtım Yazısı: 100 TL

Sattığınız bir ürün varsa ya da bir hizmetin reklamını yapmak istiyorsanız editörlerimiz tarafından hazırlanacak olan minimum 300 kelimelik yazılarla hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay olabilir. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ile alakalı detaylı bilgileri sitenizi ziyaret ederek toplayıp hazırlıyoruz. Konu içerisinde 2 adet anahtar kelimeye link ile birlikte bir adet ana sayfa linki yer alacaktır. Ürün kullanıcıların görüşlerine, yorumlarına ve şikayetlerine açık olup olumlu ya da olumsuz yorumlar kaldırılmayacaktır.

Site Tanıtım Yazısı: 50 TL

Bu kategoride sadece belirlemiş olduğunuz bir internet sitesinin tanıtımı yapılır. Minimum 250 kelimelik olan bu yazı editörlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanacak olan yazıda 2 adet link yer alacaktır. Ayrıca yazının sonuna sitenizin anasayfası dahil edilir. Toplamda 3 tane link çıkışı yapılarak yazınız itina ile hazırlanır.

Footer Link Satışı

Footer link satışıyla sitenize backlink alarak arama motorlarının gözünde daha değerli hale gelebilirsiniz. Minimum 1 aylık satın alabilirsiniz. Ücretlendirme şu şekildedir:

  1. 1 aylık footer link: 100 TL
  2. 3 aylık footer link: 250 TL
  3. 6 aylık footer link: Fiyat isteyiniz.

Reklam

Yukarıdaki paketlerin hiç biri size uygun değilse ziyaretçilerin ağırlıklı olarak gördüğü alanlardan reklam paketlerini satın alabilirsiniz. Ücretlendirme şu şekildedir:

  1. 336×280 – Konu içinde, yazı başında: 300 TL (aylık)
  2. 336×280 – Konu içinde, yazı sonunda: 250 TL (aylık)
  3. 300×250 – Sidebar, tüm sayfalarda: 300 TL (aylık)
  4. 728×90 – Header, tüm sayfalarda: 400 TL (aylık)
  5. Text Reklam: Konu içi, yazı ortası: 250 TL (aylık)
  6. Özel reklam alanı için irtibata geçiniz…

Reklam paketleri hakkında detaylı bilgi almak ya da ödeme yöntemlerini öğrenmek için kullaniciyorumlari@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.