Kargo - Nakliyat

PTT Kargo Gönderi Takip Şikayet

Yazar:

Tarih:

PTT Kargo ile elimize ulaşan bir çok şikayet bulunuyor. Kargo şirketleri arasında adından söz ettirmek isteyen PTT Kargo gönderi takip sistemi ile ilgili zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum çoğu zaman saatler sürmektedir. Her ne kadar konuyla alakalı çalışmalar yapılıyor olsa da insanlar bu durumdan mağdur olmaktadırlar. Kabul ediyorum. PTT kargo, diğer firmalara nazaran daha hesaplı ve daha uygun fiyata gönderi yapmaktadır ama uygun fiyata gönderi yapıyor olması sisteminde hataların sürekli olacağı anlamına gelmez.

Bu nedenle ptt kargo gönderi takip şikayet konusunu açarak insanların bu konuyla alakalı yaşadıkları sorunları bir arada toplamak istedim. Bu vesileyle belki PTT bu konuyla alakalı bir düzenleme yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilir. Daha önce de sitemden ptt adını kullanarak insanları dolandırmaya çalışanlar olduğuna dair belgelerle bir yazı yazmış ve PTT’yi uyarmıştım. Uyarıyı yaptıktan haftalar sonra benzer mailler gelmeye devam etti. Umarım kimse bu konuda mağdur olmamıştır. Ben yine üzerime düşen vazifeyi yaparak burada uyarıda bulunmak istiyorum.

Siz de ptt şikayetleri başlıklı konumuzdan ptt kargo ve diğer servisleriyle alakalı yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Unutmayın bir yere ödeme yapıyor ya da hizmet alıyorsanız müşteri memnuniyeti söz konusu olacağından dolayı haklarınızı her mecrada arayabilirsiniz. Siz de ptt kargo gönderi takip şikayet başlıklı konuda düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.