Kullanıcı Yorumları

Pembe Panjur Sitesinden Üyelik İptal Etme

Yazar:

Tarih:

Facebook ve benzeri arkadaşlık siteleri çıktıktan sonra pembe panjur ve benzeri sitelerin durumu biraz kötü oldu. Facebook olmadığı zamanlarda da hatırlıyorum bu türlü sitelerden üyelik iptal etmek isteyen insanlar oluyordu. Ya evlendikleri için ya da deneme amaçlı üye oldukları bu tarz sitelerden üyelik nasıl iptal edilir sorusuna çok defa muhatap olduk.

Öncelikle bu türlü sitelerin çoğunda olması gereken bir özelliktir üyelik iptal etme fakat bildiğim kadarıyla pembe panjur sitesinde böyle bir alan bulunmuyor. Yine de kimse kimseyi zorla üye yapamaz ve parasını alamaz. Bu nedenle pembe panjur sitesinin yönetimine bir mail göndererek üyeliğinizin iptalini talep edebilirsiniz.

Pembe Panjur’un destek mail adresi bilgi@pembepanjur.com şeklindedir. Bire bir muhatap olmak istiyorsanız eğer ismi geçen sitenin destek numarasından da ulaşabilirsiniz. Dileyenler 0 850 558 08 08 numaralı hattı arayarak sorunlarını dile getirebilirler.

pembe panjur üyelik iptali

pembe panjur üyelik iptali

Ayrıca memnun kalınmaması halinde para iadesi de pembepanjur.com’un üyelik sözleşmesinde yer alan bir maddedir. Eğer aldığınız hizmetten memnun kalmamışsanız paranızın iadesi de söz konusu olabilmekteymiş.

Siz de yorum alanından pempe panjur hakkında yaşadığınız sorunları dile getirebilir, diğer üyelerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu site ile alakalı söylemek istediğiniz iyi-kötü şeyleri de yazabilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

1 Comment

  1. Kullanıcı Yorumları

    25 Ocak 2017 at 08:33

    PembePanjur üyelik iptali ile alakalı kafanıza takılanlar ıyorum alanından sorabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.