Zayıflama

Papaya Slim Kullananlar (Eczane) Kullanıcı Yorumları

Yazar:

Tarih:

Papaya slim nedir? Pelin Öztekin’in reklamını yaptığı papaya meyvesi zayıflama tozu ile alakalı papaya slim kullananlar bu yazımızda papaya slim kullanıcı yorumları ve şikayet / şikayetleri paylaşıyorlar. Sizler de kilo verdirdiği iddia edilen bu ürün ile alakalı kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilir, kullandıysanız yada kullanan birini tanıyorsanız görüşlerinizi başkalarıyla da paylaşarak , onlara da yardımcı olabilirsiniz.

Papaya Slim Nedir?

Pelin Öztekin, mide ameliyatı sonrasında kendisini rahatsız eden yağlardan kurtulunca oldukça güzel bir görünüme sahip olmuştu. Daha sonraları instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile herkesi şaşırtan Pelin Öztekin ara ara papaya slim zayıflama tozu kullanarak da kilolarından kurtulduğunu belirten videoları yayınlandı. Artık bu videolar reklam amacıyla mı hazırlandı yoksa gerçekten de kullandı mı bilemiyoruz. İşte o günden sonra Papaya Slim Pelin Öztekin’in takipçileri tarafından merak edilen bir ürün olmaya başlandı.

Papaya Slim, içerisinde papaya meyvesi özü ile birlikte birkaç toksin atıcı özelliği bulunan bitkisel özün karışımından oluşan bir tozdur. Su yada süt ile karıştırılarak içilebilir hale dönüşünce kullanabildiğiniz papaya slim zayıflama tozu ile metabolizma hızlanacaktır. Sonrasında ise yağlar yakılıp, zayıflamaya başlayacaksınız. İşe yarıyor mu? Hiç denemediğimiz için olumlu yada olumsuz bri yorumda bulunamıyoruz. Fakat papaya slim kullananlar tarafından paylaşılan şikayetleri ve kullanıcı yorumları aşağıdaki yorum alanından takip edebilirsiniz.

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya slim internetten 99 TL’ye satılıyor. Bu zayıflamaya yardımcı olduğu iddia edilen ürün eczanelerde satılmıyor. Sadece internet sitelerinden satışı gerçekleşmektedir. Bu nedenle satın almadan önce mutlaka papaya slim kullanıcı yorumları ve papaya slim şikayetleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Pelin Öztekin gerçekten papaya slim ürünü ile kilo vermiş midir? Düşünceleriniz nelerdir?

Kaynak: https://www.esikayet.net/papaya-slim-nedir/

Elif Kaya Kimdir?

1 Comment

  1. ibrahim

    21 Ağustos 2017 at 18:28

    Bir kere pelin ameliyat olarak kilo verdiğini bu ürünü tanıtmadan önce birçok yerde söyledi.Bence reklam yapıyor para karşılığında yoksa o kadar programa çıktı hiçbirinde de papaya slim kullandığım için zayıfladım demedi. İnanmayın bence.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.