Onform Korse Kullananlar

Onform zayıflama korsesi kullanıcı yorumları, şikayetleri

Halk arasında zayıflatan korse olarakta bilinen onform korse ile alakalı bu yazımızda gerçek kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Sadece internet üzeri satın alabileceğiniz bu zayıflama korsesi ile alakalı merak ettiğiniz soruları yorum alanından paylaşabilirsiniz. Birçok kişi bu korse ile kilo verdiğini, zayıfladığını iddia ediyor. Satış fiyatı 69 TL olan onform zayıflama korsesi elbisenizin altında giyebileceğiniz ve dışarıdan belli olmayan bir üründür.

2 farklı renk seçeneği ile 4 farklı bedeni bulunan bu ürün ile bölgesel incelme sağlamak isteyenler amaçlarına ulaşabileceklerdir. Sürekli kullanabiliyor olsanız da netice itibariyle korse olduğundan dolayı 2-3 saat taktıktan sonra 2-3 saat ara verilmesi iyi olacaktır. Vücudun hava alması açısından bu gereklidir. Hangi korseyi takarsanız takın, mutlaka vücudunuzun havalanmasını sağlayınız.

ONFORM KORSE YORUMLARI

N11, Gittigidiyor gibi sitelerde 29, 39, 49 TL gibi farklı fiyat seçenekleri ile değişik markaları da bulabilirsiniz. Siz de onform korse kullananlar başlıklı bu yazımızdan ürün ile alakalı yorumları paylaşabilirsiniz. Eğer onform korse şikayetleri yazmak istiyorsanız lütfen bu yazıyı facebook, twitter hesaplarınızdan da paylaşmayı unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.