Kullanıcı Yorumları

Odunpazarı Belediyesi Çevre Temizliği şikayetleri

Tarih:

Aşağıda okuyacağınız satırlar eskişehir odunpazarı belediyesi şikayet konusuna gönderilmiş bir yorumdur. Yorumu göndere Murat D. isimli vatandaş Eskişehir’in daha güzel ve yaşanılabilir olması adına gördüklerini belediye yetkilileri ile paylaşmış fakat bu konuda her hangi bir çalışma yapılmamıştır. Umarız en kısa sürede eskişehir odunpazarı belediyesi çevre temizliği ile ilgili çalışmalarını hızlandırır. Biz de bu örnek davranışı sizlerle kullanıcı yorumları sitesinde paylaşıyoruz. İyi günler.

Odunpazarı Belediyesi Çevre Temizliği

Sayın yetkililer, Odunpazarı Taşköprü caddesinde oturuyorum. Atıkları toplamak için konulan naylon poşetlerimiz sanki çöp toplamak için verilmişçesine anayol geçişlerine konuluyor ve geçen halkta ellerindeki bütün çöpleri buralara atıyorlar. Sokaklarımızın basılamayacak kadar pis olması hiç kimseyi rahatsız etmiyor maalesef. Taşköprü mahallesi no: 21 ve 23 özellikle anacaddeye çıkardığı için sözlü olarak uyarılmasını rica ediyorum. Eskişehirimiz adına üzülüyorum bu kadar çağdaş ve medeni insanların bunları yapmasına aklım ermiyor. Pek çok sorunumuz var biliyorum. Stadyum ve çevresi çöplük haline dönüşmüş durumda. Fırın ve pastanelerde marketlerde satılan ekmelerin üzeri sinekten geçilmiyor. Sayın başkanımız ve yetkililerin bu durumlara acilen çözüm getirmesini rica ediyorum. Bu konuda broşürler hazırlanarak apartman sakinleri uyarılmalı. Gerekirse apartmanlara ceza kesilebilmeli. Yaptırımların işe yarayacağını düşünüyorum. Gidebileceğimiz başka eskişehirimiz yok.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

1 Comment

  1. Adil

    8 Şubat 2017 at 06:37

    emek mahallesi çetinsoy sokak 108/e sitede oturmaktayım. iki aydır yolumuzun ortası kazılmış şekilde duruyor. her yer çamur deryası. arabamızı park ederken bir yerini kıracağımızdan korkuyoruz . çukurlar derin çünkü. Çöpçü bile uğramayan mahallemizin bu kadar geri plana itilmesi niye? hiç yaşamasa bu sitede ikiyüz insan bu sıkıntıyı çekiyor. bildirmeme rağmen hala bir şey yok. kaldırım parasını iki defa vermemiz göz önüne alınırsa bu işte bir terslik var. bu sıkıntının bir an önce giderilmesini rica ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.