Zayıflama

Norma Slim Zayıflama Sprey Yorumları ve Şikayet

Yazar:

Tarih:

NormaSlim kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda norma slim nedir? içindekiler nelerdir? Norma Slim zayıflama spreyi şikayet / şikayetleri ve fiyatı hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Yeni bir ürün olan norma slim zayıflama spreyi yabancı ülkelerde fitospray olarak da bilinmektedir. İngilizce sitelerini araştırdığım halde bulamadım. Ürünün ingilizce sayfasını bulup inceledim. Rusça dilinde bir internet sitesini buldum. Bu ürünün türkiyedeki adının ise norma slim olduğunu öğrendim. Hatta satış sitelerinin tasarım benzerliği beni şaşırttı. Sadece rusça yazılar yerine türkçe yazılar gelmiş desem abartmış olmam.  Peki norma slim nedir? Biraz ürün hakkında detaylara geçelim.

Norma Slim Zayıflama Sprey Nedir?

Temelde tüm zayıflama ürünleri ile aynı mantığa sahip bir üründür. Size ağır egzersizler yapmadan ve yorucu diyetlere maruz kalmadan kilo vereceğinizi iddia ediyorlar. Vücutta biriken fazla sıvının atılmasını sağlarken yağları da eritmekteymiş. Bu tanımlar ürünün satış sitesinden temin edilmiştir. Bu bana diğer zayıflama ürünlerinde olduğu gibi uçuk geldi. Pek inandırıcı gelmedi. Çünkü hiç bir zayıflama ürünü -ki doktorlar karşıdır bu türlü ürünlere- size beslenme alışkanlığınızı değiştirmeden, spor yapmadan, yediklerinize dikkat etmeden kilo verdirmez. Belki sadece kilo verme işleminde metabolizmanızı düzenleyip, toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır ki bu da doğal, bitkisel ürünlerle de mümkün olabilmektedir.

Zayıflama spreyi norma slim fitospray nedirNorma Slim İçindekiler?

Norma Slim zayıflama sprey içerisinde neler var? Bunları inceledik ve satış sitesinde belirtildiğine göre şunlar yer almaktadır norma slim zayıflama spreyi içerisinde:

 1. L-Carnitine tartrate
 2. Yeşil çay yapraklarının ekstresi
 3. Vitamin C (as ascorbic acid)
 4. Kafein
 5. L-Arginine HCI
 6. Achillea millefolium (aerials)

Norma Slim Kullanıcı Yorumları

Şahsen siteye ilk girdiğimde memnun kalmadığımı, daha doğrusu beni kandırmak üzerine kurgulanmış bir tasarımının olduğunu söylemeliyim. Yani sağ üst tarafta kampya dahilinde 4 ürün kaldığı ve kampanyanın 3 saat içinde biteceği iddia ediliyor. Birkaç saat sonra siteye girip yeniden kontrol ettim. Gördüğüm şey yine aynıydı. Yani kampanya halen devam ediyor ve 3 saat içinde sona erecek. Bu insanları satın almaya teşvik eden bir pazarlama tekniği olup benim hoşuma gitmedi. Bunu belirtmek istiyorum. Gerçekten zayıflatır mı? Direkt olarak hayır ama zayıflamanıza yardımcı olabilir. Bundan emin olmadığım için kullanmalısınız diyemiyorum.

Yeni konu: norma slim zayıflama spreyi işe yarıyor mu?

Norma Slim Fiyatı ve Eczane Satışı

Ürünün eczanede satılmadığını belirtmek istiyorum. Satış fiyatı normalde 298 TL deniliyor. Fakat bu fiyat bana çok uçuk geldi. Şimdilik sitelerinde 149 TL’ye satılan bu ürünün normal fiyatı nedir bilemiyoruz. Fakat eczanelerde satılmadığını söyleyebiliriz. İngilizce satış sitesinde Dr. Mehmet Öz’ün videosu da bulunuyor. O videoda Dr. OZ yeşil kahve hakkında bilgi vermektedir. Dr. ÖZ’ü görüpte direkt olarak norma slim zayıflama spreyini doktor mehmet öz tavsiye ediyor diye düşünmeyin.

Norma Slim Yorumları Şikayet Konusu

Norma Slim Şikayet

Değerli takipçiler. Elimizden geldiğince sizlere tarafsız ve doğru bilgileri aktarmaya çalışıyoruz. Piyasada onlarca, yüzlerce zayıflama çayı, ürünü bulunmaktadır. İnsanlar artık hangisine güveneceklerini bilmiyorlar. Biz tüm zayıflama ürünlerine aynı mesafade yaklaşmaktayız. Norma Slim gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda sizlerin yorumları ürünü kullanmak isteyenleri aydınlatacaktır. Aşağıdaki yorum alanından siz de norma slim şikayet ya da norma slim zayıflama sprey kullanıcı yorumları paylaşabilirsiniz. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

4 Comments

 1. pınar şahin

  17 Şubat 2017 at 04:37

  norma slim zayıflama spreyi nereden satın alabilirim girdim bir yere ingilizce site çıktı instagramda satıyorlar mı acaba? teşekkürler

 2. Keriman

  17 Şubat 2017 at 19:00

  Güvenilir mi acaba alırsam sorun yaşar mıyım?

 3. yağmur

  20 Şubat 2017 at 07:50

  merhabalar tam olarka ne işe yarıyor bu ürün ve nasıl kullanılıyor, yan etkileri var mıdır?

  • Kullanıcı Yorumları

   20 Şubat 2017 at 20:13

   Ağzınıza birkaç defa sıkıp başka bir şey yapmıyorsunuz. Size tokluk hissi veriyormuş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.