Kullanıcı Yorumları

Luis Vigor Kullanıcı Yorumları (Luis Vigor Şikayet)

Tarih:

Luis Vigor nedir? İnsanlar luis vigor hakkında neler düşünüyor? Bu yazıda luis vigor kullanıcı yorumları ve luis vigor şikayetleri yayınlanmaktadır. Luis Vigor cinsel ürünler kategorisinde satılan bir settir. İçerisinde bayan azdırıcı, p*enis büyütücü ve performanss arttırıcı ürünleri bulunmaktadır. Birçok kişinin üründen memnun kaldığı iddia edilmektedir. Bunun gerçek olup olmadığını sizlerin yorumları ve şikayetleri ile öğreneceğiz.

Sadece internette satılan luis vigor setinin 99 TL’dir. Belki başka sitelerde daha uygun fiyatlara da bulabilirsiniz ancak ürünün sahtelerinin piyasada olduğu söylenmektedir. Sağlığınız açısından bunlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Üründen memnun kalmamışsanız aşağıdaki yorum alanını kullanarak satın aldığınız siteyi ve ürünü şikayet edebilirsiniz.

Luis Vigor’u kullanan kişi 20 dakikadan sonra etki göstermeye başlıyormuş. Kullanan kişilerin cinsel organında yaklaşık 3-4 santimetre uzama görülüyormuş. Tabii bunlar iddiadır. Ne kadar doğrudur bu konuda bir bilgimiz bulunmamaktadır. Sizlerin yorumlarıyla bu soruların cevaplarını öğrenecek luis vigor kullanmak isteyen kişiler. Diğer ürünler için sitemizdeki arama motorunu kullanınız…

Kullanıcı Yorumları Kimdir?

Sitemizde ürünler ile alakalı olarak insanların merak ettiği sorulara yanıtlar verilmekte olup işe yarayıp yaramadıkları tartışılmaktadır.

2 Comments

 1. Deniz

  24 Kasım 2017 at 21:04

  ojinalurunsepet.net sitesine girdim thors of hammer siparis etmek icin site beni luis vigor sitesine yonlendirdi siparis geldi sahteydi gonderen ismi olarak pozitif elektronik yaziyordu inanmayin sahtekar dolu internet sanirim luis vigorun sitesini kopyalamislar

 2. sermet akay

  4 Aralık 2017 at 00:32

  luis vigor adlı ürün 2 adet olarak Eti Kargo Kurye TaşımacılıkHizm.ve Tic. firması tarafından bana gönderildi , ancak reklamlarındaki önemli uyarı bölümünde belirtilen hologram ve sorgulama kodu kutuda yer almamıştı.Orijinalliğini kontrol etmek amacıyla sorgulamayı tıkladığımda ürün kodunu sordu , ancak kutuda böyle bir kod yoktu.

  Nuri ALÇO’ yu da alet etmişler , yazıklar olsun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.