Kullanıcı Yorumları

Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları

Yazar:

Tarih:

Daha önce her ne kadar lipomagnet nedir sorusuna cevap vermeye çalışmış olsakta bu yazımızda hem lipo magnet kullanıcı yorumları hem de lipo magnet kullanımı hakkında da detaylı bilgiler verilecektir. Sosyal medyanın gücü kullanılarak tanıtımı yapılan ve kısa sürede popüler olmayı başaran lipo magnet zayıflama ürünü aslında goji berry meyvesi kullanlarak hazırlandığı iddia edilen bir üründür. Her sene bir veya bir kaç zayıflama ürününün popüler olduğu ülkemzide bu seneki popüler zayıflama ürünü de lipo magnet oldu. Bakalım bu ürün ile alakalı olarak nasıl dönütler alacağız. Bunu birlikte göreceğiz.

Satış sitelerinde lipo magnet içerisinde kimyasal madde bulunmadığı iddia ediliyor. Doğru olabilir fakat geçmiş yıllarda kimyasal içermediği söylenen zayıflama ürünlerin kimyasal maddeler bulunduğunu hatırlatmak ve söylemek isteriz. Bu demek değildir lipo magnet içerisinde kesinlikle kimyasasl madde vardır. Bu sadece bir hatırlatma, bir temkinli yaklaşmadır. Belki de lipo magnet dedikleri bu ürün gerçekten de etkili ve işe yarayan bir üründür.

Lipo Magnet adındaki bu zayıflama ürününün her ne kadar yan etkileri yoktur herkes kullanabilir denilse de biz yeni doğum yapmış ve haliyle emziren kadınların, hamile olanların, 16 yaşından küçüklerin ve kalp-damar rahatsızlığı olan kimselerin kullanmasını tavsiye etmiyoruz. Mutlaka kullanmam gerekiyor diyorlarsa da doktora danışmalarını tavsiye edebiliriz.

lipomagnet nedir

lipomagnet nedir

Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları

Bu ürünün satış fiyatı 79 liradır. Genel olarak hemen her satış sitesinde 10 lira gibi bir kargo bedeli de dahil ediliyor. Her sene olduğu gibi yaz aylarının sonlarına doğru bu ürünün de satış fiyatının 49 liraya kadar gerilemesini bekliyoruz. Hatta kargo ücreti bile almayabilirler. Bilemiyoruz.

lipo magnet nedir

lipo magnet nedir

Ürün hakkında neler düşündüğünüzü, aklınıza takılan soruları ve söylemek istediklerinizi yorum alanından lipo magnet kullanıcı yorumları başlığı altından paylaşabilirsiniz. Bu sayfa ile lipomagnet kullanmak isteyenler ürün hakkında fikir sahibi olmuş olacaktır. Lütfen başınızdan geçen olayları, yaşadıklarınızı eksiksiz anlatınız. Eğer lipo magnet kullandıktan sonra yan etkilerini gördüyseniz lütfen bunları da paylaşınız.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

14 Comments

 1. Halil ibrahim

  17 Nisan 2016 at 19:08

  Bende almayi düşünüyorum gerçekten etkisi oluyormu bana yardimci olurmusunuz

  • kullaniciyorumlari.net

   17 Nisan 2016 at 19:10

   Halil İbrahim bey, bu ürünün satış sitelerinde yapılan yorumlarına bakacak olursak etkili olduğunu söylemek mümkündür. Ancak gerçekten işe yarayıp yaramadığını bu sayfada lipo magnet kullanıcılarının yaptıkları yorumlardan öğreneceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

  • sibel

   9 Mayıs 2016 at 17:23

   halil bey aldınız mı ve kullandınız mı?_

 2. sevgi

  18 Nisan 2016 at 04:40

  bir yakınım kullanmaya başladı henüz yeni başladığı için bir şey demek erken fakat midesinde karıncalanma oluyormuş yine de çok erken. sizlere sonuçları bildireceğim.

 3. Nergis

  25 Nisan 2016 at 22:30

  17 yaşındayım ve troid hastalığım var kullanırsam sorun olur mu? Lütfen yardımcı olun bana. Teşekkürler.

 4. Ceylan

  28 Nisan 2016 at 21:23

  ben biber hapı gibi ürünlerin insanı öldürdüğünü okumuştum bunun da yan etkileri var mı insanı öldürüyor mu?

 5. Hande

  30 Nisan 2016 at 18:10

  kimsenin bir şey yazmaması beni endişelendirdi ama sormak istiyorum doğum yapalı 9 ay oldu ve halen gebelikte aldığım kiloları verebilmiş değilim. 9 aydan sonra kullanırsam bir zararı olur mu bebeğim için?

 6. Belkıs

  4 Mayıs 2016 at 16:26

  geçtiğimiz günlerde doğum kontrol hapı kullanmıştım. Bilmiyorum ve emin değilim. Acaba zayıflama ilaçlarını kullanırsam zararı olur mu? Yan etkileri vs.. görür müyüm? Teşekkürler.

 7. özlem

  6 Mayıs 2016 at 17:10

  emziriyorum kullanabilir miyim bu ürünü? bebeğim 4 aylık. lütfen yardımcı olun

 8. gülden

  9 Mayıs 2016 at 06:26

  arkadaşlar neden kimse doğru düzgün bir şey yazmıyor ya. hiç mi memnun kalan kimse olmamış? neden herkes şikayet yazmış? ya da bu yorumlar gerçek yorumlar mı? lütfen bir şeyler söyleyiniz.

 9. İbrahim

  16 Mayıs 2016 at 15:53

  Yıl 2010. Bir zayıflama ürünü kullandım. Az daha canımdan olup, hayatımı kaybediyordum. Kendimi hastaneye zor attım. Anladım ki böyle şeylerle zayıflama olmaz. Siz de canınızı seviyorsanız hiç bir zayıflama ürününü kullanmayın.

 10. cevdet

  29 Mayıs 2016 at 00:57

  Ne olduğu belli olmayan ve doktorların tavsiye etmediği şeyleri neden kullanıyorsunuz ki? Eğer ki bu türlü ürünler işe yarıyor olsaydı ya da insanları faydası olsaydı ilk olarak doktorlar tavsiye etmezler miydi? Neden paranızı çöpe atıyorsunuz ki?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.