Kullanıcı Yorumları

Lady Belt Korse ile Zayıflama

Yazar:

Tarih:

Bir çok ürünü denedikten sonra şimdi de lady belt korse yorumları ne yöndedir? Ürün hakkında şikayet var mı yok mu diye araştırma yaparak lady belt 2’li korse denemek istiyorsunuz. Fakat lady belt korse şikayetleri sayfasına bakmadan da karar vermek istemiyorsunuz. Doğrusunu söylemek gerekirse bu ürün ile alakalı olarak pek fazla bir şey söylemeyeceğiz. Zira ilaç, kapsül ya da tüketebileceğiniz bir ürün olmadığından dolayı sağlığa zarar verme ihtimali azdır.

Dikkat ederseniz sağlığa hiç zarar vermez demiyorum. Çünkü lady belt korse ve diğer korseler direkt olarak teninizle temas edeceğinden dolayı kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak -Allah korusun- cilt kanserine yakalanma ihtimaliniz de vardır. Tabii bu düşük bir ihtimaldir fakat yine de bir ihtimaldir.

lady belt korse zayıflamaLady Belt Korse ile duruşunuzun değişeceği, karın bölgesindeki yağların toparlanacağı, kalçanın ve göğüslerin şekilleneceği satış sitesinde belirtilmektedir. Ürünün 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Dileyenler ten rengi lady belt korse satın alabilirken dileyen müşteriler de siyah rengi satın alabiliyorlar.

Kullanmaya başladığınız andan itibaren 2 beden birden zayıflayacağınız iddia ediliyor. Lady Belt Korse satış fiyatı 46 türk lirası + KDV şeklindedir. Kaba taslak bir hesap yapmak gerekirse kargo bedeli ile birlikte toplamda ödemeniz gereken miktar 60 liraya yakındır. Bu türlü ürünlerin uzun süreli kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Lady Belt Korse Yorumları

Elbiselerinizin altına da giyebileceğiniz lady belt korse ile alakalı olarak yorumlarınızı, şikayetlerinizi ya da söylemek istediğiniz diğer şeyleri lady belt korse yorumları başlığı altında paylaşabilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.