Ulaşım

Kamil Koç Şikayet Telefon Hattı

Yazar:

Tarih:

Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından olan Kamil Koç ile alakalı olarak bu yazımızda Kamil Koç’u tercih eden müşterilerin şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca sizler için kamil koç şikayet telefon hattı nedir, bir sorununuz olursa muhatap alacağınız müşteri hizmetleri telefon numarasını da paylaşacağız. Genel olarak burada ya da diğer şikayet sitelerinde paylaşılan yorumlar bir çözüme kavuşmasa da en azından insanların bilgilenmesi adına birçok müşteri firma ya da hizmet hakkında yorumlarını paylaşmaktadırlar. Siz de kamil koç şikayet konusu altında yaşadığınız sorunları rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

Kamil Koç Şikayet

Kamil Koç firmasının genel müdürlük telefon numarası +90 224 294 55 62 şeklindedir. Ayrıca bunun dışında istek ve önerilerinizi paylaşabileceğiniz 444 0 563 müşteri hattını da arayabilirsiniz. Dilerseniz eğer bu numaraları aradıktan sonra yorum alanından da sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Şahsen ben Kamil Koç’u tercih ettiğim zamanlarda pek sorunla karşılaşmadım. Genelde İstanbul’dan Eskişehir’e ya da Eskişehir’den İstanbul’a gitmek için kullanıyordum bu firmayı. Diğer illerdeki şoför ve muavinlerin davranışları ya da diğer hizmetleri nasıldır bilemiyorum. Ben sözü daha fazla uzatmadan kamil koç şikayet konusunu sizlere bırakmak istiyorum. Yorum yazmak için tıklayınız.

Filiz Kaya Kimdir?

3 Comments

 1. Orçun

  8 Ocak 2017 at 16:27

  Kamil Koç çalışanları çok saygısız, memnun kalmadım. Unutmuş olduğum bir eşyamı geri almak için gittiğimde oradaki elemanın pervasız tavırları insanı zıvanadan çıkarmaya yeterde artar bile. Bu kadar saygısz bir eleman görmedim. Kamil Koç neden böylesine sorumsuz insanları yanında çalıştırır ki?

 2. Sümeyye

  14 Ocak 2017 at 16:59

  Kamil Koç denilen bu firma çok tutarsız bir firmadır. 23:59’a alınan bilet önce 00:22’ye ertelendi daha sonra da 1:30’a ertelendi. Saatlerce boş yere ofislerinde bekleyip, oturduk. Böyle rezil bir firma olabilir mi? Kamil Koç’u bir daha tercih etmek mi? 10 kere daha düşünürüm.

 3. Engin

  20 Ocak 2017 at 17:00

  Bir daha kamil Koç firmasını tercih etmek mi? Asla!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.