Kozmetik

Kakaolu Natrumin Şampuan Kullananlar

Yazar:

Tarih:

Natrumin şampuan kullananlar için açtığımız natrumin şikayet sayfasında siz de bu ürün ile alakalı tecrübelerinizi, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Natrumin kakao şampuan tüm saç sorunlarına karşı yüzde 100 etkili olduğunu iddia etmektedir. Tanıtım videosunda tüm şampuanlarda yüzde 1 ile yüzde 5 arasında etkin madde bulunduğu söylenmektedir. Oysaki natruminde ise yüzde 95 etkin madde bulunduğu söyleniyor.

Natrumin şampuan ile saç dökülmesi, saç sivilcelenmesi, saç kıran, sedef ve egzama gibi rahatsızlıkların önüne geçebileceğiniz de satış sitesinde altı çizilerek belirtilmektedir. 1 kutu natrumin şampuan satış fiyatı 40 TL’dir. Tabii diğer ürünleri de almak isterseniz fiyatları değişiyor. Bunun için natrumin şampuan resmi internet sitesini ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Natrumin’in satış sitesini incelediğim zaman memnun kalmayan daha doğrusu üründen fayda görmeyen müşterilerin parasının da iade edileceği belirtiliyor. Öncesinde bir doktora gidip saçınızın boyunu ölçtürmeniz ve kullandıktan sonra da gidip ölçtürmeniz isteniyor. Eğer iki ölçüm arasında ürünün etki göstermediğini düşünüyorsanız paranızı iade alabiliyormuşsunuz. Tabii bu konuyu ince eleyip sığ dokumak lazım…

natrumin şampuan

Siz de natrumin kakao şampuan ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları, merak ettiğiniz konuları ve ürün hakkında kullandıysanız eğer düşüncelerinizi natrumin şampuan kullananlar başlıklı konudan paylaşabilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.