Kullanıcı Yorumları

Kaan N1 incelemesi, Özellikleri ve Yorumları

Yazar:

Tarih:

Yerli bir telefon olan Kaan N1 cep telefonu özellikleri ile birlikte bu yazımda sizlere yazılı olarak kaan n1 incelemesi yapacağım. Her ne kadar 1000 lira gibi uçuk bir fiyatı olsa da özelliklerine baktığımız zaman birçok ünlü markanın sahip olduğu özelliklere sahip olduğunu görebiliyoruz. Bu yazımda kaan n1 şikayetleri de yayınlanabileceğini hatırlatmak isterim.

KAAN N1 ÖZELLİKLERİ

Türkcell sponsorluğu ile satılan Kaan N1’in ekran büyüklüğü 5.5 inç olup bir telefon için oldukça iyi bir ölçüye sahiptir. Apple iPhone 7 ya da iPhone 6 ile aynı ekran büyüklüğüne sahip olan bu telefonun işlemci kapasitesi ise  2.0 GHz Quad Core şeklindedir. 3 GB ram’i olan bu telefon ile birçok uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Kamera özelliklerine bakacak olursak ön kamerasının 8 MP çözünürlükte ve arka kamerasının da 13 MP çözünürlükte olduğunu söyleyebilriim. Digital kamerasının kalitesi ise 8 MP çözümnürlüğündedir. İşletim sistemi her zamanki gibi Android olan bu telefonda kullanılan sürüm ise 6.0.1 Marsmallow’dur. Bir telefonu telefon yapan en önemli özellikler bunlar olup diğer özellikleri de birçok telefonda olan aynı özelliklerden oluşmaktadır. Bu arada hafızasının da 32 GB olduğunu belirtip fiyatının Türkcell’de 1099 türk lirası olduğunu görmekteyim.

Kaan N1 incelemesi türkcell

Kaan N1 Kullanıcı Yorumları

Siz de kaan n1 incelemesi, türkcell kaan n1 özellikleri hakkında neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Ürün hakkında aklınıza takılan soruları, sorunları da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

2 Comments

  1. osman

    21 Aralık 2016 at 06:44

    şimdi bu telefon tamamen türk malı mı? yoksa yurtdışında üretilip de burada mı satılıyor? birçok telefon çinde üretiliyor mesela. Bu telefon çinde mi üretiliyor yoksa her şeyi türkiyede mi yapılıyor? saygılar.

  2. kenan

    2 Ocak 2017 at 01:51

    ben her zaman yerli ürünlerin taraftarı olmuşumdur fakat arkadaş bu fiyatın biraz fazla olduğunu düşünüyorum. Zaten bir ürünün yerli olmasını istememin nedeni hem hesaplı olması hem de ülkemizin kazanacak olmasıdır. Yani para kendi ülkemizde kalacak sürekli ama nedense gıdadan teknolojiye yerli olan ne varsa yabancılarla aynı fiyata satış yapıyorlar. Yazık bu ülkem adına.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.