Kullanıcı Yorumları

Joyetech Elektronik Sigara Modelleri Yorumları

Tarih:

Joyetech Türkiye Elektronik Sigara modelleri ile ilgili kullanıcı yorumları konu yazımızda, ürün modelleri, patlama ile ilgili açıklamalar, güvenli Elektronik sigara satış siteleri, likit kalitesi, sağlık açısından ne gibi sorunlara neden olabileceği gibi bir çok noktaya açıklık getirmek ve kullanıcıların şikayet ve memnuniyet noktasında ki değerlendirmelerine yer vereceğiz.

Son yıllarda satışı artan Elektronik Sigara kullanımı, sigarayı bırakmak isteyenlerin ve bu konuda eSigara cihazlarına yönelenlerin merak ettiği en başta ki sorulardan biri “Elektronik Sigara Zararlı mı?” olmaktadır.

İngiltere’de yapılan 2 farklı araştırma raporuna göre Sigara ile karşılaşıldığında 800 etken maddede sadece 4 zararlı madde görülmüş ve bunların kanserojen olmadığı saptanmıştır. Kaynak: BBC  

Bu noktada cihazdan daha önemli nokta likit kullanımıdır. Kaliteli marka ve Orjinal Likit kullanılmadığında ya da El altında sağlıksız ortamlarda yapılan likitlerin kullanımı sonucunda ciddi sağlık problemlerine yol açan tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır.

Diğer Bir Soru ise, “Elektronik Sigara Patlar mı?

Haberlere konu olan, Kanada ve ABD ülkelerinde patlayan şeyin Elektronik Sigara cihazı değil, cihaz içerisine yerleşen Harici pil olduğu belirtilmiş, Likit konusunda olduğu gibi, sahte 3. sınıf kalitesiz pil kullanımı sonucunda – ve hatta en önemlisi pillerin şarj sırasında cihazın kullanımı – sonucunda meydana gelen patlama tamamen kullanıcı hatası kaynaklıdır. Patlama sadece ESigara cihazlarında değil, Cep Telefonu, LPG ve PowerBank içinde aynı tehlike arz etmektedir.

Dünyaca ünlü en kaliteli ESigara üreticileri olan, Elektronik Sigara, Eleaf ve Smok tüm cihaz modellerinde Çift devre korumak sistemi olduğundan bu tür problemleri ortadan kaldıracak teknolojiye de sahiptirler.

Joyetech Türkiye Orjinal Elektronik Sigara Likit Çeşitleri

Türkiye’de satışı henüz yasal olmayan ancak, sigarayı bırakmak için tercih edilen bir yöntem olarak görülen Sigara bırakma makineleri bir çok sağlık uzmanı ve uzmanlar tarafından doğru karşılanmamıştır. Sigaraya teşfik gibi görüldüğü amacı ile bu tür ürünlerin tanıtım ve satışı da uygun bulunmamaktadır.

Mağdur Olmamak için Sadece Orjinal Satış Sitelerinden Alış Veriş Yapılmalıdır

Son aylarda satışı büyük oranda artan bu ürünler, haksız kazanç sağlayan kişiler için de bir fırsat gibi görülmekte ve özellikle Sosyal Medya ve TV Kanallarında yanıltıcı Joyetech marka cihazların reklamlarını yaparak sahte ürünler göndermektedirler. Piyasa fiyatı 500 TL civarı olan bazı modellerin ürün görsellerini kullanarak 89 TL gibi bir rakamla pazarlayan kişilere kesinlikle itibar edilmemesini hatırlatmak istiyoruz.

Orjinal Satış yapan Joyetech Türkiye Satış Sitesi: JoyetechESigara.org

Konu ile ilgili merak ettiğiniz soru, öneri, yorum ve şikayetlerinizi bu konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilir, Kullanıcı Yorumları Editörlerimiz yaptığınız yorumlara titizlik ile cevap vermekten büyük mutluluk duyacaklarını belirtmek isteriz.

Sağlıklı ve Huzurlu bir yaşam dileklerimiz ile,

Yusuf Ziya USLU Kimdir?

Hayata dair hicran dolu yaşanmışlıklar, sevdalar, şiirler ve yaseminler adına…

Recommended for you

4 Comments

 1. Fırat Doğukan

  1 Mart 2017 at 15:40

  Joyetech sitesinden eGo Aio Elektronik sigara almıştım. 2 hafta bitti kullanıyorum. Mükemmel bir ürün ve 10 gündür sigara içmiyorum. Tavsiye ederim arkadaşlar.

 2. Serhat Yıldırım

  1 Mart 2017 at 21:32

  Mükemmel bir anlatım olmuş Joyetech Elektronik Sigara ile ilgili. Çok teşekkür ederim. Ayrıca bir sorum olacak;

  Likit akıtmayan en kaliteli cihaz hangisi ?

 3. Cengiz Altun

  10 Mart 2017 at 12:12

  Smok Alien Siparşi vermiştim bu siteden. Gerçekten tavsiye edildiğinden daha kaliteli bir model. Çok şık ve profesyonel bir ürün. Teşekkür ediyorum öneride bulunan arkadaşlara.

 4. Joyetech Orjinal Elektronik Sigara

  1 Nisan 2017 at 11:33

  Kullanıcı şikayeti olmayan ve müşteri memnuniyeti yüksek Joyetech Elektronik sigara orjinal satış sitelerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.