iPad Mini 4 LCD Ekran ve Ön Cam Değişimi

iPad mini 4 ön cam fiyatı 120 TL, LCD ekran fiyatı ise 700 TL'dir.

Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz hafta ipad mini 4 satın aldım. Başıma öyle bir talihsizlik geldi ki anlatamam. Henüz 1 hafta olmadan -hani görünmez kaza derler ya- aynen öyle başıma bir görünmez kaza geldi ve tabletimin ön camı kırıldı. Ekranın her noktası sorunsuz çalışıyor, çatlamış olan alanda bile sorunsuz bir şekilde her yer çalışıyor. Fakat görüntü bozukluğu ve daha büyük problemlerin olmaması nedeniyle ön camı değiştirmek istiyorum.

iPad mini 4 ekran camı değişir mi?

Google ve Youtube’da ipad mini 4 ön cam değişimi ile alakalı ne kadar arama yapmış olsam da genelde ipad mini 1, 2 ve 3 ile alakalı videolar bulunuyordu. Benim merak ettiğim ipad mini 4 ön cam değişimi mümkün müdür değil midir? Çünkü Gittigidiyor’da lcd ekran yaklaşık 700 TL iken ön cam fiyatı ise 120 TL’dir. Mantıken eğer ön cam sadece satılıyorsa değişmesi de gerekir fakat emin olmak istiyorum.

Rica edersem konuyla alakalı uzman arkadaşlar detayları paylaşırlar mı? Satın aldığım ipad mini 4 gold renkte olup araştırmalarım devam etmektedir. Sorunu çözebilirsem bu başlığı güncelleyip, detayları paylaşacağım. Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

1 yorum
  1. ipad tamircisi diyor

    Geçmiş olsun. Biz bu konuda size yardımcı olabiliriz. Eğer İstanbul Avrupa yakasında oturuyorsanız Şirinevler’de bulunan dükkanımıza gelmenizi, bir fiyat almanızı tavsiye ederiz. En uygun fiyatı alacağınızı düşünüyorum. Adresimiz: ****

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.