Kozmetik

Goji Berry Krem Kullananlar

Yazar:

Tarih:

Goji berry meyvesi tüm dünyada büyük ilgi ile takip ediliyor. Burada goji berry krem kullananlar ve goji kremi şikayetleri yer alacaktır. Amerika’da marketlerde gördüğüm goji berry meyvesi ve ona olan ilgi doğrusu beni şaşırttı. Bu türlü şeylerin bir tek bizim ülkemizde para kazanma adına yapıldığını düşünürdüm. Fakat Amerika’da da goji berry meyvesi satılıyormuş. Fakat ülkemizdeki gibi kapsül, krem ya da başka şekillerde değil. Direkt olarak goji berry meyvesi satılmaktaydı.

Bu yazımda ise goji krem kullanlar düşüncelerini paylaşacaklardır. Amerika’da tanıdığım insanlara sorduğum goji berry kremi hakkında bilgilerinin olmadığını söylediler. Fakat goji berry meyvesinin mutlaka tüketmelisiniz diyerek tavsiyede bulunmuşlardı. Türkiye’de cilt bakımı için son zamanlarda tavsiye edilen goji berry kreminin yan etkileri var mıdır yok mudur bunu bilemiyoruz.

Fakat goji berry krem kullananlar başlığı altında ürün hakkında eğer kullandıysanız bu ürünü kullanmak isteyenler için düşüncelerinizi, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı hakkında fazla zamanım olmadığından dolayı araştırma yapamadım. Fakat ilerleyen günlerde bu konuyu güncelleyecek, detayları sizlerle paylaşacağım. Kullanıcı Yorumları’nı takip etmeye devam ediniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

1 Comment

  1. tülaY

    4 Mart 2017 at 04:29

    GOJİ KREMİNİ ALDIM 1 AYDIR KULLANIYORUM HİÇ MEMNUN KALMADIM PARAMI HELAL ETMIYORUM İNSANLARI KANDIRMAYIN ARTIK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.