Göğüs altı korse nedir?

Göğüs altı korse, son zamanlarda epey popüler olan ürünlerden bir tanesidir. Bildiğiniz üzere korseler, genellikle vücut şekillerini düzeltmek ve ince bir bedene kısa süreliğine sahip olmak isteyen kişilerin kullanmış oldukları esnek içliklerdir. Bu yazımızda ise göğüs altı korselerin zararları nelerdir, faydaları var mıdır gibi sorulara yanıt arayacağız. Sizler de sayfanın altında bulunan göğüs altı korse kullanıcı yorumları alanından kullanmış olduğunuz markalar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Göğüs altı korse kullananlar

Korseler her ne kadar güzel bir vücut görüntüsü sağlıyor olsa da uzun süreli kullanımı sağlıklı değildir. Hatta bazı korselerde kullanılan malzemenin adi olması hasebiyle hiç kullanılması tavsiye edilmiyor. Bu nedenle korse satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Öncelikle korsede kullanılan kumaşın hava alıp almaması önemlidir. Kumaş hava alıyorsa iyi bir şeydir. Eğer havasız bırakıyorsa cildinizi bu kullanım süresine bağlı olarak kalıcı problemlere kadar neden olabilir. Piyasada 10 liraya da korse bulabilirsiniz 190 liraya da. Fiyatının pahalı olması göğüs altı korse kalitesini göstermez. Lütfen satın alacağınız marka ile alakalı sitemizde yada değişik yorum sitelerindeki kullanıcı yorumları alanını inceleyiniz.

Göğüs altı korse kullanıcı yorumları

Bu arada unutulmamalıdır ki korseler size kilo verdirmez, zayıflatmaz. Sadece birkaç saatliğine güzel bir vücut hatlarına sahip olmanıza olanak sağlar. Ve genellikle kadınlar korse kullanmaktadır. İnternette erkekler için üretilen korseler olsa da ülkemizde maalesef korseleri sadece kadınlar kullanır algısı halen hakim olduğundan pek fazla taliplisi çıkmamaktadır. Sözün özü göğüs altı korse şikayetleri ya da yorumlarınızı sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından paylaaşbileceğinizi lütfen unutmayın.

Sizler için daha önce onform korse kullanıcı yorumları başlığı altında ürün incelemesi yapmıştık. Dilerseniz linke tıklayarak onform korse hakkında kullanıcıların görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.