Kullanıcı Yorumları

FUZULEV Nedir? Fuzul Ev Forum Şikayet ve Yorumları

Yazar:

Tarih:

Herkesin merak ettiği fuzulev son yıllarda epey merak edilmektedir. Herkes fuzulev güvenilir mi? Fuzulev müşteri yorumları ve şikayetleri hangi yöndedir diye merak ediyor. Siz de fuzulev forum başlıklı bu yazıda merak ettiğiniz soruları sorabilir, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi de paylaşabilirsiniz.

İnsanların ev alma istekleri, paralarını bir yerlere yatırma düşünceleri oldukça güzel bir fikirdir. Ülkemizdeki bazı firmalar gerçekten insanlara yardımcı olurken bazıları da maalesef insanların umutlarını, hayallerini kullanarak dolandırıcılık yapmaktadırlar. Bu nedenden dolayı paranızı bir yere yatırmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederiz.

Fuzulev ise bir nevi kira öder gibi ev sahibi olma şansını size sunan bir firmadır. Öyle tanıtıyorlar kendilerini. Genellikle faiz ödemek istemeyen müslüman kişilerin tercih ettiği iddia edilen fuzulev kendi komisyonlarını alarak insanları ev sahibi yapıyor. Sistemi biraz karışık gibi gelse de ince eleyip, sık dokumak lazım. Yorum alanından düşüncelerinizi beklemekteyiz.

Filiz Kaya Kimdir?

1 Comment

  1. HAKİM hoca

    10 Mart 2018 at 22:15

    Selam aleyküm bu Fuzuleve 3 ay önce üye oldum. Sırf faize bulamamak için girdim. Tabi 3.ay kurada ismim okununca çok sevindim. Arabamı alacağım diye fakat kefil,senet derken bugün yarın derken icra takibi başlattılar sorduğumda efendim tamamen prosedür diyorlar açıkçası bütün güvenimi kaybettim bu firmaya karşı parayı almadan senet imzalattılar kefil gösterdim. Araba üzerine çok basit bir şekilde rehin koydurmak varken beni icraya vermişler. Bu nasıl bir sistem bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.