Ulaşım

Eskişehir Özel Halk Otobüsü Şikayet

Yazar:

Tarih:

Eskişehir’de hizmet veren özel halk otobüsleri vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak için elinden gelen gayreti gösterse de zaman zaman gerek şoförler gerekse verilecek hizmet ile alakalı sorunlar, sıkıntılar yaşanabiliyor. Bizzat şahit olduğum olaylar var Eskişehir’deki özel halk otobüsleri ile alakalı..

Bu yazımızda da vatandaşların şikayetlerine yer vererek bu konuyu diğer insanlara da ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu vesileyle bir ihtimal eskişehir büyükşehir belediyesi tarafından bu konuyla alakalı yaptırımlar uygulanabilir.

Eskişehir’de kaldığım süre zarfında otobüs duraklarında bazı zamanlarda araçlarda yer olmasına rağmen şoförlerin durmadığına şahit olduk. Eğer istedikleri yerde bindirip istedikleri yerde indireceklerse durakların ne anlamı var? Bir çok vatandaşında bu durumdan rahatsız olduğunu tahmin etmek hiç zor değil zira yorum alanındaki şikayetleri okuyarak bunu anlamak mümkündür.

Siz de eskişehir özel halk otobüsleri ile alakalı yaşadığınız sorunları, şikayetleri yorum alanından paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı yazarken lütfen hangi bölgede, hangi otobüs numarasıyla alakalı sorunlar yaşadığınızı da belirtiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

1 Comment

  1. Ayşe Sunay

    9 Mart 2017 at 09:50

    2 şubat akşamı kırmızı 63 şöförü kocamı dövmeye kalktı ön kapıdan inmek istedik diye şikayetciyim lütfen gereğini yapınız kurtarın bizi bu öküzlerden

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.