Sağlık

Ella Ertesi Gün Hapı Şikayet Konusu

Yazar:

Tarih:

Doğum kontrol hapları her ne kadar tavsiye edilmese de bazı zamanlarda istenmeyen gebelikleri önlemek için ella ertesi gün hapı ya da diğer doğum kontrol hapları da kullanılabiliyor. Elbette etkileri, yan etkileri tartışmaya ve tecrübelere açıktır fakat burada ella ertesi gün hapı şikayet konusu tartışılacaktır. Siz de eğer ella ertesi gün hapı kullanmak zorunda kaldıysanız bizimle ve diğer insanlarla tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yaptığımız araştırmalara göre şu anda piyasadaki en etkili doğum kontrol hapı Ella’dır. Doktorlar bu türlü ürünlerin kullanılmasını tavsiye etmeselerde mecbur kalındığı zaman kullanılabiliyor. En etkili doğum kontrol yönteminin dikkat olduğunu da belirtmek isteriz. İlişki esnasında kondom kullanılması ve biraz daha dikkatli olunması bunun önüne geçecektir.

Şunu da belirtmek istiyoruz. Hiç bir doğum kontrol yöntemi yüzde 100 etkili değildir. Bunu daha önce açtığımız ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumları başlığından da belirtmiştik. Diğer internet sitelerinde de bu konu üzerinde çok durulmaktadır. Zira insanlar arasında ertesi gün hapları kesinlikle gebeliği önleyecektir diye bir inanış var. Bu da yanlış bir inanıştır.

ella ertesi gün hapı şikayet

Çok Fazla Kullanım Zararlıdır

Bu türlü ürünleri çok fazla kullanmak sağlık açısından, sonraki gebelikler açısından çok riskli ve tehlikelidir. Ella ertesi gün hapının en az 1 ay süreyle kullanılması tavsiye ediliyor. Yani 1 ay içerisinde 1 kereden fazla kullanmanız sağlığınız açısından risk taşımaktadır.

Siz de ella ertesi gün hapı şikayet başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerinizi, tecrübelerinizi veya merak ettiğiniz diğer soruları sorabilirsiniz. Sizce ella ertesi gün hapı işe yarıyor mudur? Nasıl bir üründür?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.