Sağlık

Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

Yazar:

Tarih:

Özellikle korumasız ilişkilerden sonra kullanılan ertesi gün hapı yüzde 100 sonuç vermese de yine de iyi bir alternatiftir. Bu yazımızda ella ertesi gün hapı kullananlar tarafından ürün hakkında varsa eğer yan etkileri, şikayetleri, kullanımı ve dahası ile alakalı kullanıcıların görüşlerine yer verilecektir. Normalde ertesi gün hapları 2-3 gün sonrasına kadar etki gösterirken Fransız ilaç firmasına ait olan ella ertesi gün hapı 5 gün sonrasına kadar etki edeceğini iddia ediyor.

İnternet sitelerinde yapılan yorumlara, dönütlere baktığımızda ella ertesi gün hapı kullanarak etki görmeyen insanların olduğunu da söylemek zorundayız. Elbette etkisini görüp memnun kalanlarda var fakat herkeste aynı etkiyi göstermesi beklenemez. Bu türlü ürünleri kullanmadan önce çok dikkatli olmanız gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz. Zaten hiç bir yöntem yüzde 100 etki göstermeyecektir. Bu ürünü kullanarak ‘tamam, ben kurtuldum’ diye rehavete kapılmayın ancak ‘hiç bir işe yaramıyacak’ diyerekte karamsar olmayın.

Diğer ertesi gün hapı ürünlerinde olduğu gibi Ella’da ilk saatlerde belki ilk gün sonrasında kullanıldığında daha çok etki gösterecektir. Bu bütün ertesi gün hapı ürünleri için geçerlidir. Satış fiyatı 51 TL olan bu ürünü eczanelerden ve internet sitelerinden temin etmeniz mümkündür.

Ertesi Gün Hapı Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi ella ertesi gün hapı içinde yan etkilerden bahsetmek mümkündür.  En çok rastlanan yan etkileri arasında mide bulantısı, kasık ve karın ağrızı, adet düzensizliği yanı sıra baş ağırısı, halsizlikte en çok görülenler arasındadır.  Bu türlü ürünleri sürekli kullanmanız tavsiye edilmiyor. 1 kere kullandıktan sonra en az 1 aylık ara vermeniz gerekiyor. Sürekli kullanım neticesinde önemli sağlık sorunları yaşamanız mümkündür.

ella ertesi gün hapı

Eğer kullandıysanız ve ağrılarınız, sızılarınız şiddetli olmaya başladıysa derhal doktora başvurmanızı tavsiye ederiz. Hepsinden önemlisi ilişki esnasında dikkatli olmanızda yarar vardır. Bir kere daha hatırlatmak gerekirse bu türlü ürünleri sürekli kullanmamanız gerekiyor ve zaten bu yöntemler %100 etki gösterecektir diye bir kural yoktur.

Siz de ella ertesi gün hapı kullananlar başlıklı bu yazımızda aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilir, düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi de diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

1 Comment

  1. Belkıs

    4 Mayıs 2016 at 16:14

    Hapı kullandıktan yaklaşık 8 gün sonra hafif bir lekelenme geldi. Endişeliyim. Kanamanın olması normal midir? Lütfen bir şeyler yazınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.