Sağlık

Ella Ertesi Gün Hapı ile Kesin Çözüm Arayanlar

Yazar:

Tarih:

Ertesi gün hapı denilince akla nedense ilişki sonrasında bir tane kullanırım ve hamile kalmam düşüncesi geliyor. Oysa ki ella ertesi gün hapı da olsa başka ilaçlarda olsa yüzde 100 çözüm sunacak diye bir kaide yoktur. İnsanlar bu türlü yanlış anlamalardan dolayı istenmeyen gebeliklerle karşı karşıya kalabilmektedirler. Oysa ki biraz araştırma yapıldığından ertesi gün haplarının da kondomların da hatta diğer korunma yöntemlerinin de kesin sonuç vermeyeceği kullanıcılar tarafından dillendirilmektedir.

Geçtiğimiz haftalarda www.kullaniciyorumlari.net sitesinde ella ertesi gün hapı kullananlar başlığıyla bir yazı yayınlamış orada ürün hakkında bilgiler vermiştim. İnsanlar da ella ertesi gün hapı ile alakalı olarak tecrübelerini yazmışlar ve yazmaya da devam ediyorlar. Bu yazıyla hatırlatmak istediğim şey ella ertesi gün hapı dahil diğer tüm doğum kontrol ürünlerinin yüzde 100 sonuç vermeyeceğidir.

Bu türlü ürünleri kullanmadan önce de çok ama çok dikkatli olunması gerektiğini bir kere daha hatırlatmak istiyorum. Misal ella ertesi gün hapı ve diğer doğum kontrol haplarını ayda maksimum 1 defa kullanmanız tavsiye ediliyor. Hatta mümkün mertebe 2 ayda bir kullanılması sağlık açısından çok daha iyi olacaktır.

Siz de aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilir, ella ertesi gün hapı hakkındaki düşüncelerinizi diğer insanlar için yazabilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.