Kullanıcı Yorumları

Digitürk Iptal Dilekçsi Örneği

Tarih:

Digitürk Iptal Dilekçsi Örneği PDF – DOC indir | Az önce digitürk aboneliği nasıl iptal edilir sorusuna yanıt vermiş, detaylı bir şekilde istemediğiniz digitürk üyeliğinizi iptal etmenin yöntemini izah etmiştim. Bu yazımda ise digitürk iptal dilekçesi örneği nasıl olmalıdır bunu paylaşacağım. Sözü fazla uzatmayacağım arkadaşlar. Aşağıdaki linke tıklayarak digitürk iptal dilekçesi örneğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

digitürk şikayet

Digitürk iptal dilekçesi örneği başlıklı bu yazıda digitürk kanalları ve diğer işlemlerde yaşadığınız sorunları da yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Digitürk kanalları, cihazı ya da başka bir konu hakkındaki sorunlarınızı yazacaksanız bu yazıdan ya da digitürk şikayet başlıklı konuyu kullanabilirsiniz. Paylaştığım dosyayı hemen hemen tüm bilgisayarlarda açabilirsiniz. Eğer dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız dosyanın linkinin üzerine sağ tıklayarak “Farklı Kaydet” seçeneği ile de bilgisayarınıza indirebileceğinizi lütfen unutmayınız.

digitürk iptal dilekçesi örneği indir

Siz de aşağıdaki yorum alanından digitürk şikayetleri ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca digitürk üyeliği iptali hakkında evraklarınızı (0212) 473 99 99‘a nolu hatta FAX ile göndereceğinizi de unutmayınız. Lütfen yapacağınız yorumlarda argo ifadeler kullanmayınız. Teşekkürler.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

7 Comments

 1. esra

  20 Ocak 2017 at 05:49

  Kastamonu merkezden ben esra. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-01-2017 03:49:19

 2. kemal

  20 Ocak 2017 at 06:04

  Afyon merkezden ben kemal. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2017 04:04:59

 3. mustafa

  20 Ocak 2017 at 09:50

  Yalova merkezden ben mustafa. merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-01-2017 07:50:32

 4. halil

  20 Ocak 2017 at 21:41

  Bingöl merkezden ben halil. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-01-2017 19:41:39

 5. gülşah

  20 Ocak 2017 at 22:02

  Batman merkezden ben gülşah. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler 20-01-2017 20:02:34

 6. osman yıldız

  14 Şubat 2017 at 08:30

  digitürk bana hediye olarak verdiği paketi iptal etmeyip devam ettirmiş ve şimdi de bunun parasını talep ediyor. beş kuruş para ödemeyeceğim, vermiş olduğunuz paketi de iptal edin lütfen. telefon numaram 05*********

 7. Glsm

  24 Temmuz 2017 at 11:11

  İptal etmek için aradım donduralım dediler açarken bilgilendirin dedim hiç bi bilgi Yok şimdide bilmem nekadar borcunuz var diye arıyorlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.