Telekomünikasyon

Digitürk Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Digitürk Şikayet

Tarih:

Digitürk şikayet hattı, digitürk şikayetleri – Digitürk, D-Smart gibi firmalara üye olmak dünyanın en kolay işidir. Önceden hazırladıkları sayfalarca sözleşmeye bir imza atmanız yeterli olacaktır sisteme girebilmek için. Fakat digitürk iptal işlemi! işte bu tam bir işkence olup çıkana kadar sanki milyonlarca kişinin yarıştığı bir yarışmaya girip çıkmış gibi oluyorsunuz. Her neyse! Allah’tan digitürk aboneliği nasıl iptal edilir sorusunu daha önceden öyle ya da böyle yılmadan, pes etmeden digitürk üyeliğini iptal eden kişilerin tecrübeleri var ve Allah’tan internet gibi bir nimet var. Dilerseniz hemen digitürk aboneliği nasıl iptal edilir sorusunun cevabını verelim.

Digitürk Şikayet Hattı

Öncelikle ihtiyacınız olan şeyleri sıralayalım. Ve bir adet dilekçe hazırlamanız gerekiyor. Dilekçe örneğini yakın zamanda sizler için hazırlayıp yayınlayacağım. Fakat neden iptal etmek istediğinizi, yaşadığınızı sorunları belirten bir yazı yazmanız yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan şeyler:

 1. Kimliğinizin fotokopisi (arkalı-önlü)
 2. Dilekçeye atılmış bir imza
 3. Bir cep telefonu numarası
 4. İptal gerekçeniz (dilekçe ile)
 5. Digitürk üyelik numarası ya da dijital kart numarası

Bu evrakları hazırladıktan sonra dilerseniz (0212) 473 99 99 numarasına FAX ile gönderin dilerseniz de “KREA İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi” adıyla “Abbasağa mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul” adresine posta ile gönderiniz. Aslında benim sizlere tavsiyem size yakın bir digitürk bayisine gidip aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtip orada bir imza atmanız ve kimlik fotokopinizi onlara vermenizdir. Bu daha sağlıklı olacaktır.

digitürk şikayet

Digitürk iptal işlemi sonrasında

Tabii ki her şey bu işlemle bitmiyor. Daha sonraki günlerde size bir SMS gelecek ve digitürk aboneliğinizi iptal edip etmeyeceğinizi soracaklar. Buna iptal ettiğinizi söyledikten sonra sizi 1 hafta 10 gün boyunca sürekli arayacak, digitürkün avantajlı paketlerini (!) size teklif edip, aboneliğinizi iptal ettirmemeniz için ellerinden geleni yapacaklar. Elbette bunlara kanmamak, aboneliği iptal ettirmek istiyorsanız mutlaka sonuna kadar direnmeniz gerekecek.

Digitürk Şikayet

Digitürk aboneliğinizi iptal ettirdikten sonra siz de rahat bir nefes alacaksınızdır. Eğer aboneliğinizi iptal ettirmeyip şikayetlerinizi, sorunlarınızı belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum alanını kullanarak digitürk şikayetleri dile getirebilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

2 Comments

 1. Kullanıcı Yorumları

  10 Şubat 2017 at 09:46

  Digitürk aboneliği ya da diğer konulardaki yorumlarınızı digitürk şikayet başlıklı bu konudan dile getirebilirsiniz.

 2. ibrahim g.

  14 Şubat 2017 at 08:29

  Bu nasıl bir firmadır ya her şey için para alıyorlar. Normalde bir firma hizmet sattığı kişinin memnuniyeti için elinden geleni yapar ama sanki digitürk müşterilerini uzaklaştırmak, onları aboneliklerini iptal ettirmek için elinden geleni yapıyor gibi. Bu adamlar böyle devam ederse çok yakında digitürk aboneliğimi iptal ettireceğimi bilmenizi istiyorum. yeter ama ya.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.