Zayıflama

Dezpack Dietto Fiyatı Nedir

Yazar:

Tarih:

Dezpack diyeti hakkında zannedersem az bir bilgiye sahipsinizdir. Bu yazıda ise dezpack dietto nedir sorusuna cevap vereceğim. Aslında bu ürünün dez pack denilen ürün ile benzer olduğunu, isim değiştirerek satışlarına devam ettiklerini söyleyebiliriz. Dezpack Dietto ürünü başlangıç ve devam kürlerinden oluşan bir set olup 16 günlük ve 30 günlük kullanıma göre 2 farklı paket halinde satılmaktadır. Dezpack dietto bir içecektir. Bu içecekle kilo vereceğiniz iddia edilmektedir.

Eğer 16 günlük dezpack dietto setini kullanacaksınız ilk 2 gün dezpack başlangıç kürünü, sonraki günlerde ise dez pack devam setini kullanacaksınız. Eğer 30 günlük kürü kullanacaksanız bunda da ilk 2 gün başlangıç, sonraki günlerde ise devam kürü kullanılmalıdır. Satış sitesini incelediğimde kahvaltıdan sonra 3’er saat arayla başlangıç setini kullanmanız gerektiği ve devam setini de kahvaltıdan sonra 5’er saat arayla kullanmanız gerektiği yazıyor. Bir de ara öğünleri aldıktan sonra bir 5 saat ara verip bir daha ürünü kullanmanız gerekecektir.

Dezpack Dietto Ürünleri

Bu zayıflamaya yardımcı ürünün 6 farklı aroması bulunmaktadır. Dezpack ürününde hatırladığım kadarıyla 3 farklı aroma bulunurken dietto ile birlikte bu sayıyı 6’ya çıkarmışlar. Bunlar;

Dezpack Dietto Yorumları

 1. Çilek Aromalı,
 2. Çikolata Aromalı
 3. Damla Sakızı Aromalı
 4. Hindistan Cevizi Aromalı
 5. Muz Aromalı
 6. Vanilya Aromalıdır.

Dezpack Dietto Fiyatı

Fiyat noktasında diğer zayıflama ürünlerine nazaran biraz yüksek olduklarını söylemem gerekiyor. Mesela 16 günlük dezpack başlangıç ve devam setini almak istiyorsanız 149 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer bu bana yetmez 30 günlük olsun diyorsanız 249 TL ödeme yapacaksınızdır. Gerçekten işe yarıyor mudur? Bu kadar para vermeye değer mi? Bilemiyoruz. Ancak bu yazıda sizlerin yorumlarıyla dezpack dietto hakkında bir fikir sahibi olacağız. Siz de dezpack dietto nedir başlıklı konuda ürün hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

2 Comments

 1. Kullanıcı Yorumları

  13 Ocak 2017 at 00:34

  Dezpack dietto ile alakalı düşüncelerinizi bu alandan paylaşabilirsiniz.

 2. Vasilisa

  4 Haziran 2017 at 16:46

  Bilmiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.