Alışveriş

Cold Stone Türkiye Yorumları

Yazar:

Tarih:

Cold Stone, Amerika’lı dondurmacı olarakta bilinmektedir. Bu yazımızda cold stone türkiye yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Şimdiye kadar Amerika dışında şubesi olmayan firmanın Türkiye şubesi ilk olarak İstanbul Ortaköy’de açıkdı ve bu şubeye insanların akın ettiği söyleniyor. Daha sonra İstanbul’un çeşitli yerlerinde ve başka illerimizde de şubeleri açılan Cold Stone Creamery’nin şu anda 13 şubesi bulunuyor Türkiye’de. Şahsen henüz gitmemiş olsamda internet sitelerinde okuduğum yorumlara göre dondurmalarının çok güzel olduğunu iddia ediliyor.

Cold Stone dondurmalarının sırrı hazırlanış şeklindeymiş. Mekana gittiğiniz zaman size 2 farklı seçenek sunuluyor. Ya dondurmayı kendi isteğinize göre hazırlatacaksınız ya da daha önce hazırlanmış ve insanların en çok tercih ettiği seçenekleri tercih edeceksiniz. Karar size kalmıştır fakat o kadar çeşit arasından seçim yapmak bizce zor olacaktır. Eğer nasıl bir şey yapacağınızı bilmiyorsanız gittiğim zaman benim de yapacağım gibi hazır menüleri tercih edebilirsiniz. 🙂

Yazdığım cold stone yorumları başlıklı yazıda ise bu firmayla ve dondurmalarıyla ilgili düşüncelerini paylaşmak isteyen kimseler ne düşündüklerini yazabilirler. İletişim bilgileriyle alakalı olarak daha detaylı bilgi almak istiyorsanız www.coldstonecreamery.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Filiz Kaya Kimdir?

1 Comment

  1. tekin

    28 Ağustos 2016 at 23:54

    dondurmaları hakkında çok güzel olduğunu duydum fakat henüz denemedim. eğer birgün trabzonda da açılırsa denemeyi düşünüyorum umarım tadabiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.