Zayıflama

Chocolate Slim Yorum ve Şikayetleri

Tarih:

Her gün yeni bir zayıflama ürünü çıkıyor piyasaya. Chocolate slim adıyla satılan ürün ile alakalı onlarca yorum ve şikayet gelmektedir. Birçok kişi ürünün faturasız geldiğini ve iade etmek istediklerinde iade kabul etmediklerini değişik şikayet ve kullanıcı yorumları sitesinde dile getirmişlerdir. Bu yazıda da hayli popüler olan ve Türkiye’de birçok kişi tarafından satın alınan chocolate slim zayıflama ürünü ile alakalı kullanmak isteyen kişiler merak ettikleri soruları, kullananlar ise ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşacaklardır.

Chocolate Slim Nedir?

Satış sitelerinde yer alan chocolate slim kullanıcı yorumları sayfasında görmüş olduğunuz normal ve facebook yorumları tamamen sahte olup kendileri tarafından hazırlamıştır. Zaten profil resimlerine tıklayarak da bunu anlayabilirsiniz. Bu yöntem hemen hemen her zayıflama ürününün satış sitesinde kullanılan bir yöntemdir. Böylelikle insanlar satılan ürünün iyi olduğunu düşünerek satın alacak, ağa düşecektir. Lütfen chocolate slim ya da başka zayıflama ürünlerini satın almadan önce bunlara dikkat ediniz.

Sosyal medyada iyi bir reklam ile tanıtımı yapılan chocolate slim‘in satış sitesine sadece ürünü satın alabilecekseniz ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında ürünün işe yaramadığını, iade etmek istediğinizi belirtmek istediğiniz zamanlarda telefonlara muhatap bulamıyorsunuz. Yani satılan mal geri alınmaz mantığıyla hareket eden bir site olduğunu söyleyebiliriz.

Chocolate Slim Fiyatı

chocolate slimÜrünü türkiyede satan bir firması bulunmuyor. Yani Avrupa üzerinden satışı yapılan bu ürünü Avrupada yaşayan insanlar 1 paketine 49 euro öderken Türkiye’dekiler için bu fiyat 99 Türk Lirası olmaktadır. Kırmızı ve Yeşil renkli chocolate slim olduğunu internetteki yorumlardan anlamaktayız. Bu da bu ürünü birden fazla kişinin sattığını göstermektedir. Lütfen bu ürünü kullanacaksanız da dikkatli olunuz.

 1. 1 kutu chocolate slim 49 Euro.
 2. 2 kutu chocolate slim 98 Euro
 3. 3 kutu chocolate slim 147 Euro
 4. 1 kutu chocolate slim 99 TL (Türkiye için)

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları

Evet arkadaşlar. Elimizden geldiğince sizi uyarmaya çalıştık. Bu yazıda siz de chocolate slim şikayetleri paylaşabilirsiniz. Eğer üründen memnun kalmışsanız lütfen kullanmak isteyenlerle bunu paylaşınız.  Dilerseniz daha önce paylaşmış olduğumuz chocolate slim kullanıcı yorumları konusundan da yorumları okuyabilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

6 Comments

 1. türkan

  17 Ocak 2017 at 23:40

  Haklısınız. Ben de chocolate slim adındaki bu işe yaramaz şeyi aldım. Öylece günlerim geçti, zamanım gitti fakat bu çikolatalı ürün hiç bir işe yaramadı. Telefon açıp iade etmek istiyorum ancak muhatap bulabilene aşk olsun. Siz siz olun sakın chocolate slim adındaki bu ürünü kullanmayın arkadaşlar. Hiç bir işe yaramıyor.

 2. rubin

  19 Ocak 2017 at 04:54

  merhaba 6 ay önce doğum yaptım. şu anda bebeğimi emziriyorum ve gebelik nedeniyle epey kilo aldım. bu kilolarımdan kurtulmak istiyorum. acaba emziren anneler chocolate slim kullanabilir mi? lütfen yanıtlar mısınız? şimdiden çok teşekkür ederim.

 3. Nergul cengiz

  25 Mart 2017 at 19:19

  İsmim: Nergul Cengiz urunum gelmedi ..bilgi lutfen 22/3/2017 sparis tarihi

  • Kullanıcı Yorumları

   26 Mart 2017 at 04:37

   Nergül Hanım ürünü hangi siteden almıştınız? Ürünü satın aldığınız zaman firma ile iletişime geçmişmiydiniz?

 4. Nergul cengiz

  25 Mart 2017 at 19:23

  Chocolate slim sparisimi.22/3/2017 tarihinde kredi karti ile odeme yaptim.urunum gelmedi..acil bilgi lutfen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.