Zayıflama

Celebrity Slim ünlü diyeti Yorumları

Yazar:

Tarih:

Merhaba. Şimdiye kadar ünlüler nasıl kilo veriyor diye hiç düşündünüz mü? Burada celebrity slim ünlü diyeti adıyla satılan bir ürün hakkında yapılacak olan kullanıcı yorumları ve şikayetleri sizler için yayınlanacaktır. Yeni bir ürün olarak piyasaya çıkan celebrity slim gerçekten işe yarıyor mu yoksa birçok zayıflama ürününde olduğu gibi fason bir mal mıdır orasını ilerleyen günlerde sizlerden gelecek olan yorumlardan takip edeceğiz.

Birçok satış sitesinde ünlülerin zayıflama sırrı ifşa oldu, ortaya çıktı denilse de aslında birçok ünlü isim magazin programlarında nasıl zayıfladığını, ince beden olabilmek için nelere katlanmak zorunda kaldıklarını itiraf etmişlerdir. Sadece ürünün reklamını yapmak adına celebrity slim ünlü diyeti ifşa oldu şeklinde haberler yapılmakta ve ürün çok büyük bir şeymiş havası verilmeye çalışılmış.

Celebrity Slim ünlü diyeti nedir?

Her zayıflama ürününde olduğu gibi celebrity slim ünlü diyeti de size zayıflayacağınızı vaad etmektedir. Zaten böyle birşey yapmamış olması tuhaf olurdu değil mi? O nedenle gerçekten celebrity slim ünlü diyeti işe yarıyor mu sorusuna insanların yorumları geldikten sonra karar vereceğiz.  Henüz satış fiyatı, yan etkileri vs.. hakkında bilgiler olmasa da sadece celebrity slim adında bir ürün var ve bunun satışı yapılıyor. Size gelecek olan paketin içerisinde 10 tane 25 gramlık çilek ve çikolata karışımı bir ürünün olduğu söyleniyor.  Celebrity Slim ünlü diyeti günde sadece bir kere kullanılması tavsiye ediliyor. Hem enerji içeceği olduğu hem de yağ yakıcı özelliği olduğu söylense de az önce de söylediğim üzere bu ürün de yeni bir ürün olduğundan dolayı gerçekten işe yarıyor mu bir şey diyemeyeceğim.

Celebrity Slim ünlü diyeti Yapanlar

Bu yazımda siz de yeni bir ürün olan celebrity slim ünlü diyeti hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir, düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz.

Celebrity Slim ünlü diyeti

Siz de celebrity slim ünlü diyeti yorumları başlıklı bu yazımızda ürün hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, düşüncelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz.  Tahminlerimize göre bu ürünün satış fiyatı 60-80 TL arasında olacaktır. Genelde bu türlü ürünlerin fiyatlarına bakılarak bir tahminde bulundum. Siz celebrity slim ünlü diyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

3 Comments

 1. jale

  7 Eylül 2016 at 17:41

  Ünlü diyeti, ünlülerin diyeti dedikleri şey bu mu? İyi de bu diyet değil bildiğin zayıflama ürünü 🙂

  • Kullanıcı Yorumları

   7 Eylül 2016 at 19:25

   Evet jale hanım. Bu bir diyet metodu değil, bir zayıflama ürünüdür. Sadece adının içinde ‘ünlü diyeti’ kelimesi geçiyor.

 2. ilyas

  14 Ocak 2017 at 02:37

  Paranızla rezil olmak istiyorsanız gidin alın. NE iade alıyorlar ne ürün bir işe yarıyor ne telefona cevap veriyorlar. Nereden bakarsan ucu boklu bi yere çıkıyor. Sakın kullanmayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.