Alışveriş

Burger King Çalışan Personel Şikayetleri

Yazar:

Tarih:

Burger King helal et mi kullanıyor sorularının çok sorulduğu bugünlerde burger king şikayetleri de artmaya başladı. Son olarak İstanbul’dan bir ziyaretçimiz burger king eleman davranışı ve sipariş eksikliği hakkında bir şikayet göndererek yaşadığı sorunu paylaşmış. İşte burger king şikayetleri ve insanların yaşadıkları…

İstanbul Maltepe Park AVM’de bulunan Burger King şubesinden sipariş verdiğim menüde ne ketçap var ne mayonez var ve nede peçete kağıtları var. Menünün içine bir şey koymadan gönderiyorlar. Herhalde yemeği kuru kuru yedikten sonra ellerimizi, ağzımızı kollarımızla temizlememizi istiyorlar. Siparişleri yanlış gönderdiğinzi dediğimizde ise ne bir işlem yapıyorlar ne de özür diliyorlar. Umursamadan işlerine devam edip, sizi başlarından savıyorlar.

Burger King müşteri temsilcilerinin bu duruma bir çözüm bulması, elemanlarına disiplinli olmalarını öğretmeleri gerekiyor. Aksi halde burger king kaybetmeye devam edecektir. Siz de yorum alanından burger king şikayetleri başlıklı bu konuda düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Elif Kaya Kimdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.