Alışveriş

Bosforo Nevresim Takımı Kullananların Şikayetleri

Tarih:

Bosforo nevresim takımı reklamını birkaç yıl önce izlemiştim. Ne zamandır bosforo nevresim takımı şikayet konusu açmak istiyordum fakat bir türlü kısmet olmadı. Bunun nedenleri arasında hem ürünün yeni olması hem de bazı kişisel nedenler vardı. Ben üründen şikayetçi olduğumdan dolayı şikayet konusunu açmak istemiyordum elbette. Bu konuyu açmamdaki neden insanlara düşüncelerini paylaşacabilecekleri ortamı hazırlamaktır.

Emin değilim. Bildiğim kadarıyla bosforo nevresim takımı bir çok kişi tarafından beğenilmiş ve başkalarına da tavsiye edilmiş bir üründür. Fakat mutlaka bu ürün ile alakalı ya da satış sitesiyle alakalı sorun yaşamış insanlar vardır. İşte bu insanların mağduriyetleri giderilsin diye bu türlü konulara çok önem vermekteyim.

Satış sitesini incelediğim zaman bosforo nevresim takımı ürünlerinin çeşit çeşit olduğunu görmekteyim. Normal desenli nevresimlerden 3 boyutlu desenlerin olduğu nevresimlere kadar bir çok farklı deseni bir arada bulabilirsiniz. Ben bir tanesinin fiyatını sizlerle paylaşmak istiyorum. 3 boyutlu 1 + 1 bosforo nevresim takımının satış fiyatı kargo ve KDV dahil 110 TL dolaylarındadır.

bosforo nevresim takımı

Nevresimin uzunluğu 2 metreye 2.20 metredir. Çarşaf biraz daha nevresime göre daha uzundur. Çarşafın ölçüleri ise 2 metreye 2.40 metredir. Bir de 50 cm ve 70 cm ölçülerinde yastık kılıfı bulunmaktadır. Bu ürünlerin yüzde 60’ı pamuktan geri kalanı da polyester dediğimiz yapay malzemeden oluşmaktadır.

Bosforo Nevresim Takımı Kullananlar

İade koşullarını satış temsilcileri ile mutlaka görüşünüz. Siz de bosforo nevresim takımı kullananlar başlıklı konu bu ürün ile alakalı şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

4 Comments

 1. Huliya ademova

  30 Ocak 2017 at 21:54

  Reklyamlarla hic bir alyyakasi yok. Ustelik geri.iade edemiyorum

 2. eda

  15 Eylül 2017 at 16:55

  kesinlikle kumaşi cok kalitesiz reklemda kaliteli pamuklu kumaş denilmişti ancak kesinlikle öyle degil acaba iade var mi

 3. sevil tüter

  2 Kasım 2017 at 16:56

  bende reklamda gördüm siparis verdim,yurtdisinda oldugumdan dolayi annemin adresine gönderdiler izine gidince baktim sok oldum .Alakasi bile yok söylenilenin malesef pazarlarda bile güzelleri var.Hem kalite sifir ,hem dikis sifir yazik bu sekilde insanlari kandirmalari.Asla asla inanmayin.

 4. sevil tüter

  2 Kasım 2017 at 16:59

  yazik yalan bir reklam hicde gösterilen,söylenilen gibi degil,yanlislik yapip aldim.hep kalite yok ,hem gikis berbat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.