Zayıflama

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri İşe Yarıyor

Yazar:

Tarih:

Bir çok insan zayıflama yöntemleri deneyerek kilo vermeye çalışıyor. Bu yöntemlerden işe yarayanlar olduğu gibi bir etkisi olmadan hatta size zarar bile verebilecek olanlar da vardır. Fakat uzman kontrolünde bitkisel zayıflama yöntemleri denediğinizde hızlı bir sonuç alabilirsiniz.  Bunun için kilo verme işine başlamadan önce size tavsiyemiz bir diyetisyene danışmanız olacaktır. Çünkü diyetisyen sizin metabolizmanıza uygun bir beslenme listesi hazırlayarak sizin hangi gün ne yemeniz gerektiğini size söyleyecektir. Yani canınız çekti diye mantı yemek ya da lokantada kebab yemek olmayacak.

Diyetisyenlerin çoğu genel olarak bitkisel zayıflama yöntemleri denemeniz taraftarıdır. Bitkisel zayıflama nasıl olur? Bu yöntem tamamen bitkisel gıdalar tüketmeniz gerektiği anlamına gelmemektedir. Ağırlıklı olarak bitkisel gıdaları tükettiğiniz bu diyet yönteminde ara ara protein, karbonhidrat da almanız gerekiyor. Hatta bilinçli bir şekilde yağ bile tüketebiliyorsunuz. Fakat az önce de söylediğimiz gibi bir diyetisyen kontrolünde bu işi yapmanız daha hızlı ve etkili sonuç almanızı sağlayacaktır.

İnternet sitelerinde okuduğunuz bilgilere inanıp da sağlığınızdan olmayınız. Zira her zayıflama ilacı ya da zayıflama yöntemi sağlıklıdır diye bir kaide yoktur. Bu nedenle sizi işin uzmanı olan kişilere yönlendirip onlardan bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Bu konuyla alakalı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’den bir araştırma yapılmış ve bazı kişilerin Akut Hepatit hastalığına yakalandığı belirtiliyor.

Bu konuyla alakalı olarak yüzünyü yıl üniversitesi tıp fakültesi öğretim görevlileri tarafından hazırlanan zayıflama çayları başlıklı dökümanı inceleyebilirsiniz.
Zayıflama çayı kullanımına bağlı gelişen akut hepatit hastalığı

Öte yandan siz de konuyla alakalı düşüncelerinizi yorum alanından yazabilir, düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Diyetisyeninize gittikten sonra sizde meydaan gelen gelişmeleri de kullanıcı yorumları (www.kullaniciyorumlari.net) ekibi ile paylaşırsanız memnun oluruz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle.

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

3 Comments

 1. ayşe çankırı

  18 Temmuz 2016 at 22:55

  benim bir sorum olacaktı televizyonlarda internette karşılaşıyoruz bazı zayıflama haplarına bunlardan hangileri işe yarıyıor hangileri işe yaramıyor bunlarla ilgili bir bilginiz varmı yoksa buna benzer bilgileri alacağım bir yer tavsiye edbilir misiniz? şmdiden teşekürler.

 2. Rumeysa

  1 Ağustos 2016 at 07:14

  Foto spreyi kullanan var mı
  Gercekten ise yarıyor mu

 3. Kullanıcı Yorumları

  16 Şubat 2017 at 22:46

  Bitkisel zayıflama yöntemleri ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları bu başlık altından sorabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.