Beyaz Eşya

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Tarih:

Özellikle yeni evlenecek olan insanların almak zorunda kaldıkları beyaz eşya ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Elbette herkesin aklı başındadır, hangi ürüne ne kadar ödemesi gerektiğini bilir fakat ben burada daha çok online yapılacak alışverişlerde dikkat edilmesi gereken hususlara değinmek istiyorum.

İnternet denilen şey hayatımıza o kadar girmiş ve o kadar bizimle bütünleşmiş ki artık neredeyse tüm işlemlerimizi internet üzerinden halledebilmekteyiz. En basitinden hastaneye gitmek için bile randevuyu artık online yapıyoruz. Durum böyle olurken e-ticaret diye bir kavram da çıktı ortaya. Büyük firmaların mağazalardan daha fazla, online satışlardan kar ettiklerini biliyor muydunuz?

Tabii iyi niyetli firmaların yanı sıra sahtekar, dolandırıcı internet siteleri de buna paralel arttı. Ödemeyi aldıktan sonra ya ürünü göndermezler ya da yanlış ürün gönderirler. Gönderdikleri ürünleri bu defa geri kabul etmeyip sizi suçlu da gösterirler. Genelde insanlar tüketici haklarına başvurmayıp onların işlerini yapmasına fırsat veriyorlar. Fakat tüketicinin yine de alırken dikkatli olması gerekiyor.

Öncelikle fiyat araştırması yapınız. Çevrenizdeki mağazalara giderek beğendiğiniz ürünlerin modellerini internet sitelerinden de araştırınız. Aynı ürünleri daha uygun fiyata bulduysanız eğer -ki genelde oluyor- ücretsi kargo ile gelmesi bekleyiniz.

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Alışveriş yapacağınız internet sitesini inceleyiniz. Mümkün mertebe tanınmış, büyük sitelerden alışveriş yapmaya çalışınız. Ayrıca internet tarayıcınızın adres satırında yazan adresin ‘https://www.’ ile başlamasına dikakt ediniz. Eğer ‘s’ harfi de varsa ‘http’nin yanında o zaman güvenli alışveriş yapabilir, ödeme işleminizi de yapabilirsiniz. Eğer yoksa biraz şüpheci davranarak temkinli olmanızı tavsiye ederim.

Bunun dışında şimdilik söyleyebileceğim pek bir şey yok. Aklıma geldikçe konuyu sizler için güncellemeye devam edeceğim. Daha fazla bilgi ve paylaşım için lütfen www.kullaniciyorumlari.net adresini takip etmeye devam ediniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.